a3555361-ced7-441c-990f-d39e67c4f458_online-dating-1050×591

Iespējams, pats sliktākais vai ģeniālākais iepazīšanās sludinājums Latvijā


„Izskatīgs, sportisks, materiāli nodrošināts (ir arī auto) vīrietis meklē savu izredzēto, vienvārdsakot esmu katras sievietes sapnis, ir tikai viens trūkums – nekas no tā nav patiesība,” visiem zināmajā sludinājumu portālā ss.lv rakstījis kāds stiprā dzimuma pārstāvis, mēģinot „pārdot” sevi maksimāli godīgi.


Latviju ik pa laikam pāršalc ziņa par kādu izcili neparastu sludinājumu un šis noteikti ir viens no tiem. Vīrietis, cerot iepazīties,norādījis vecumu, garumu, svaru un savu e-pasta adresi, bet ne tefona numuru vai fotogrāfiju.

„Esmu vājprātīgi slinks izdzimums, kas neko nedara bez pamatīga iemesla, videi draudzīgs, mūžīgi depresīvs negāciju mākonis, aizņemts – ilgtošās attiecībās ar datoru, iemīļotākā nodarbe – izsēdēt dīvānā vēl lielāku bedri un tā arī nav patiesība, atvaino. […] Es ne tuvu neesmu ideāls – neciešams virtuvē, ar vēl neciešamāku raksturu, neviens, pat ne mans kaķis, nespēj mani paciest, vismaz ne ilgtermiņā, atklāti sakot, mēs ienīdām viens otru, kaut arī viņš ar mani dzīvoja aprēķina pēc (Whiskas, Kitekat utt. utt. ), tomēr pratām sadzīvot un izdzīvot,” par sevi stāsta kavalieris.

Viņš arī aprakstījis to, kādai jābūt potenciālajai partnerei: „Tā kā par sevi būšu pastāstījis un Tu saproti, ka esmu Tev kā radīts, tādēļ padomāsim, kādai būtu jābūt Tev:

Kas esi Tu? Tu esi tā, kuru var ņemt līdzi uz Tev garlaicīgām pasēdēšanām ne Tavu draugu kompānijā, neinteresantām izklaidēm un visur citur. Tu esi tā, kura, ja ne prot gatavot, tad prot pasūtīt ēdienu tur, kur to prot. Tu esi tā, kura spēj rast izklaidi tur, kur tās nav.

Kā viss izvērtīsies, nezinu, uzraksti, paskatīsimies.”

Kas zina, varbūt viņam tiešām izdosies atrast savu mūža mīlestību.