1-51-of-111f-1050×1222

Izlaiduma vakars: 3 neaizmirstami tēli. Ko tu vilksi, lai būtu pati skaistākā?


Izlaiduma vakars vienmēr ir svinīgs, ilgi gaidīts un uztraukumu pilns notikums. Tērps šai dienai tiek pārdomāts jau ilgu laiku iepriekš. Kosmētika, manikīrs, frizūra, kleita, kurpes, somiņa, pat žakete – tas vis sir pārdomāts līdz pēdējam sīkumam. Īpaši jums YOUNG.LV komanda ir izveidojusi vairākus tēlus ar tādiem dizaineriem kā Olga Grigurko (clutch somiņas) un Natālija Jansone (apģērbs), lai piedzīvotu neaizmirstamu vakaru.


Bet par visu pēc kārtas – par frizūrām mēs pastāstīsim nedaudz vēlāk. Mēs esam pārliecināti, ka frizūrai ir nepieciešama atsevišķa sadaļa un speciālistu padomi, lai palīdzētu izcelt jūsu tēlu. Tagad mēs sīkāk parunāsim par tērpu un somiņām.

Kā izvēlēties somiņu un tērpu izlaiduma vakaram1 (44 of 111)f

Somiņa galvenokārt ir aksesuārs, kas ir nepieciešams lietu glabāšanai un tēla papildināšanai, bet atsevišķās situācijās pareizi izvēlēta somiņa var kļūt par jūsu garderobes galveno sastāvdaļu. Gadījumā, ja apģērbs izlaiduma vakaram ir izvēlēts vienā krāsā, maigos toņos, var izvēlēties spilgtu somiņu, kas kļūs par jūsu īpašo “odziņu”. Galu galā, lai neizskatītos pārāk pretenciozi, iesakām atteikties no spilgtām krāsām apģērbā, spilgts var būt kāds kleitas elements, kurpes vai somiņa.

Nav obligāti jāizceļas ar spilgti sarkanu/ rozā/ zilu/ dzeltenu tērpu, ja var to akcentēt ar aksesuāru, bet lai pats tēls saglabājas mierīgs un maigs. Ja vēlaties nedaudz mirdzuma savā tēlā, var izvēlēties zelta vai sudraba krāsas tērpu, kas dažādā apgaismojumā atkal un atkal atšķirsies. Ja vēlaties viegluma sajūtu tērpā, tad izvēlieties kuplu tērpa apakšdaļu, bet augša lai ir pieguļoša vai nedaudz brīva.

Ja vēlaties būt maiga un romantiska – izvēlieties bēšu, gaiši zilu, baltu, citiem vārdiem sakot, jebkuru maigu toni, kas ļaus jums izcelt savas bērna un pieaugušā īpašības vienlaicīgi. Jo izlaidums ir atvadas no bērnības, diena, kad jūs dodaties pieaugušo dzīvē, kaut tikai simboliski, tāpēc šajā dienā ir jāizvēlas piemērots tēls.

Iesakām izvairīties ne tikai no pārspīlējumiem, bet arī no pārmērīgi strikta tēla, ticiet, diena, kurā jums būs jāizskatās pēc iespējas striktāk, vēl tikai pienāks. Kopumā mūsu izvēle ir maigs tēls un spilgts aksesuārs – kā fotogrāfijās.1 (103 of 111)f

Lieliskās somiņas mūsu modelēm mums nodrošināja Olga Grigurko – sīkāk par viņu un viņas darbiem lasiet mūsu materiālā “Kā tas strādā?”. YOUNG.LV uzdeva pāris jautājumus talantīgajām dizainerēm par tēliem, kurus esam izvēlējušies.

Young.lv: Ko varat pastāstīt par mūsu modelēm izvēlētajiem tēliem?
Olga: Tika izvēlēti pavasarīgi – vasarīgi tēli, un viņa ir padevusies ļoti romantiska, pavasarīga meitene. Nav nepieciešams vilkt kedas, neko hipsterīgu. Vēlējos radīt izlaiduma vakara gaisotni.

Young.lv: Vai atceraties savu izlaidumu? Kas jums bija mugurā?

Olga: Es ļoti reti velku svinīgas lietas, kaut gan man tās patīk, un man ir daudz kleitu. Izlaidumā, es atceros, man bija zīda kleita ar ļoti dziļu izgriezumu aizmugurē, man bija kaila mugura un ļoti spilgtas augstpapēžu kurpes.

Young.lv: Vai, beidzot skolu, jūs jau zinājāt, ar ko vēlaties nodarboties?

Olga: Es nezināju, par ko es kļūšu, es aizbraucu mācīties uz Īriju, bet oktobra beigās atgriezos, iestājos TSI loģistikā. Man nācās ļoti ātri apsteigt savus kursabiedrus, jo viņi bija mācījušies jau divus mēnešus. Bērnībā es vispār vēlējos kļūt par aktrisi. Pēc tam kaut kas nogāja greizi un es mācījos loģistiku, bet es vienmēr sapņoju nodarboties ar kaut ko, kas būtu saistīts ar apģērbu vai somiņu dizainu. Man pat ir prieks, ka sākumā es studēju loģistiku un pie savas iemīļotās nodarbošanās es nonācu apzinīgā vecumā.

1 (82 of 111)f

Nedaudz par Natālijas Jansones tērpiem

Lietas, kuras rada Natālija, apvieno sevī eleganci un brīvību, vieglumu ārējā tēlā un apģērba valkāšanā. Tērpi ir ne tikai skaisti, bet arī ērti un kvalitatīvi. Lietas tiek darinātas tikai no dabīgiem materiāliem: zīda, kokvilnas, vilnas. Kas attiecas uz tēliem, kas redzami fotogrāfijās – svārki un augšiņa atšķiras savā greznumā un maigumā vienlaicīgi. Mūsu modele šādos tērpos līdzinās princesei, kas gatavojas doties uz balli.

Turklāt mūsu princesei nav vajadzīgas spilgtas krāsas vai smagnēja diadēma. Viņa tāpat zina, ka tēla maigums viņu nepadara mazāk elegantu.

Tepat, Latvijā Natālija ir izstrādājusi vairāku kafejnīcu un restorānu stilu, kā arī aviokompānijas airBaltic darbinieku formastērpus.

Noslēgumā jāpiebilst – esiet visskaistākie, vislabāk ģērbtie, stipri nepārdzīvojiet, virzieties uz priekšu, pretī saviem mērķiem un izbaudiet savu jaunību. Universitātes, darbs, ģimene – tas viss būs, bet pagaidām – veiksmi eksāmenos!

1 (6 of 111)f


Somiņu dizains: Olga Grigurko

Tērpu dizains: Natālija Jansone

Fotogrāfs: Anna Tarabrina

Vizāžiste: Oksana Bebriša

Friziere: Laila Škapare

Modele: Arina Folkmane

Žurnāliste: Jevgenija Kopilova

Īpaša pateicība fotostudijai “CEH” un veikalam “ALDO”, kas nodrošināja aksesuārus.