pexels-photo-221247

Jaunās “SportoRīga” bezmaksas treniņu sezonas atklāšanā tiek gaidīts ikviens interesents!


Sestdien, 5.maijā, Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā projekts „SportoRīga” atklāj jau trešo bezmaksas treniņu sezonu zem klajas debess. Par godu šim notikumam, „SportoRīga” treneri rīko pasākumu veltītu veselīgam uzturam un aktīvam dzīvesveidam. Apmeklētāji varēs piedalīties veselīga uztura seminārā, vispārīgās fiziskās sagatavošanas treniņā, kā arī pārbaudīt sevi svarcelšanā un jakutu cīņās.


Pulksten 11.00 sāksies seminārs “Esi vesels”, kuru vadīs SportoRīga treneri Nataļja Ņikuļina un Anastasija Domņina. Apmeklētājiem stāstīs par uzturu uz vietējo produktu pamata, pēc tam notiks vispārējās fiziskās sagatavošanās treniņš. Šādi treniņi notiks visas vasaras garumā dažādos Rīgas rajonos. Tāpat semināra viesiem stāstīs kā izvēlēties sev piemērotāko uzturu un atrast fiziskās nodarbības tieši sev.

Vienlaicīgi pulksten 11.00 titulēts cīņu bez noteikumiem meistars Viktors Zaicevs demonstrēs jakutu cīņas paņēmienus. Pēc nostāstiem, seniem jakutiem bija sistēma karavīru audzināšanā, kuras pamatā bija cīņa bez ieročiem. Interesanti, ka katras ģimenes cīņas paņēmieni atšķīrās un tos turēja noslēpumā no pārējiem.

Pēc stundas visi interesenti, gan pieaugušie, gan bērni, varēs savus spēkus pārbaudīt stangas celšanā guļus – lieliski attīsta krūšu muskuļus. Paralēli notiks karate sacensības.

Pasākuma apmeklējums – brīvs. Apmeklētājus sagaida dāvanas un degustācijas. Pasākuma viesiem, kuri vēlas piedalīties treniņā, jāvelk ērtu apģērbu un apavus.


Treniņu grafiks zem atklātas debess ir pieejamas mājaslapā sportoriga.lv.

Riga.lv