photo-1467746474745-41dd2c7524ce

“Jauno talantu dienas BITĒ” jau 10. augustā!

Mobilo sakaru operators BITE uzsāk jaunu iniciatīvu – “Jauno talantu dienas”, kuras ietvaros uzņēmums kopā ar dažādu jomu ekspertiem apņemas veicināt jauniešu talantu attīstību un karjeras izaugsmi, rīkojot iedvesmojošus seminārus.
Šī iniciatīva tiks atklāta piektdien, 10.augustā plkst. 11.00 BITES centrālā biroja telpās Rīgā, Uriekstes ielā 2A, ar iedvesmojošu bezmaksas semināru “Audz”, kas veltīts pirmajiem soļiem karjeras veidošanā. Uz to aicināti 16 līdz 24 gadus veci jaunieši, dažādu jauniešu organizāciju, kā arī mediju pārstāvji.
Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, 2018.gada 1.ceturksnī ekonomiski aktīvi bija tikai 37,1% jauniešu vecumā no 15 līdz 24 gadiem.  Šajā vecuma grupā bezdarba līmenis ir krietni augstāks nekā vidēji valstī – ja kopējais bezdarba līmenis ir 8,2%, minētajā vecuma grupā  tas veido 14,7%. Dažādu jomu eksperti, tostarp personālvadības speciālisti, norāda, ka iemesli tam ir  dažādi, bet viens no galvenajiem – jauniešiem trūkst prasmju un iemaņu, kā iekļauties darba tirgū.
“Ceļš uz karjeru jebkurā jomā sākas ar noteiktām zināšanām un prasmēm. Ikdienā redzam, ka jauniešiem tās bieži nav pietiekamas. Lai viņiem būtu vieglāk startēt darba tirgū, ir svarīga pieredzes apmaiņa, iespēja sajust reālo darba vidi. BITES durvis vienmēr ir bijušas atvērtas jaunajiem un topošajiem speciālistiem. Tieši tāpēc reizi mēnesī, kopā ar dažādu jomu ekspertiem, organizēsim iedvesmojošus seminārus  un  stāstīsim jauniešiem, kā mērķtiecīgi veidot karjeru un attīstīt savus talantus,” skaidro Pļavniece.
10.augustā “Jauno talantu dienu” pasākumu atklās BITES vadītājs Kaspars Buls. Savā pieredzē un redzējumā par karjeras veidošanu dalīsies “Benefits Latvija” dibinātājs un kustības “SMART HR” partneris Juris Zalāns,  savukārt ar padomiem, kā jaunietim sevi pasniegt darba tirgū, iepazīstinās “CV-Online” mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa. Pasākums noslēgsies ar ekskursiju pa radošo BITES biroju.
Jauno talantu dienas BITĒ ir bezmaksas nodarbību cikls jauniešiem ar mērķi palīdzēt jauniešiem iekļauties darba tirgū. Semināri notiks reizi mēnesī un tajos tiks runāts par jauniešiem aktuālām tēmām darba gaitas uzsākot. Septembrī, bezmaksas nodarbību cikla otrā sērija “Sadarbojies” tiks stāstīts par to kā rakstīt CV, motivācijas un atsauksmes vēstules; savukārt oktobrī paredzētā 3. sērija “Zini” tiks veltīta darba tiesību tēmai.
Jaunieši var pieteikties pasākumam šeit: https://bit.ly/2OiEmVd

Vai plānojat apmeklēt pasākumu?