ertyu

Jimpster no Freerange Records: 23.februārī Rīgā!


23. februārī klubā «Secret Garden», Grēcinieku ielā 28, ar Pepsi atbalstu notiks pirmā Amber Muse ballīte jaunajā gadā ar viesu piedalīšanos. Pasākuma hedlaineris ir mākslinieks, kas ir labi pazīstams deep house mūzikas cienītāju aprindās – Jimpster no Freerange Records. Pasākumā uzstāsies arī Taran & Lomov un La Mish.


Džeimiju Odellu (Jimpster īstais vārds) bez pārspīlējumiem var saukt par britu deep house karali. Viņš pastāvīgi un veiksmīgi nodarbojas ar mūziku jau trīs desmitgades, divas no tām veltot arī darbam skaņu ierakstu leiblā Freerange Records (kas 2016. gadā svinēja jubileju). Freerange paspārnē darbojas arī leibls Delusions of Grandeur, kura darbība veltīta jaunu muzikālo apvienību atklāšanai. Tieši Jimpster izdeva pirmos mūzikas ierakstus šobrīd populārajiem Detroit Swindle, Tornado Wallace un Session Victim. Jebkurš pazīstams deep house mākslinieks jautāts, vai viņš vēlētos izdot savus mūzikas ierakstus pie Džeimija, saņemt viņa remiksu vai uzspēlēt kopā ar viņu, – atbildētu: jā, uzskatīšu to par pagodinājumu! Jimpster darbība, radošās aktivitātes un  harizma ļāvusi viņam gūt milzīgu cieņu gan kolēģu-profesionāļu, gan mūzikas cienītāju vidū.

«Dangly Panther», «A Love Like This», «Can’t Stop Loving», remiksi «Mommas Groove» Osunlade vai «Booty Angel» Till von Sein, vai pēdējais «Step by Step» treks – Jimpster katru ierakstu spēj pārvērst par hītu. Pēdējoreiz Rīgā viņš spēlēja pirms pieciem gadiem un kopš tā laika izdevis divus albumus «Porchlight and Rocking Chairs» (2013) un «Silent Stars» (2017). Februāra beigās viņš atgriezīsies Latvijas galvaspilsētā ar jaunu uzstāšanos.
Taran & Lomov 2018. gadu uzsākuši darbīgi: aizpagājušajā piektdienā nosvinējuši pirmās šī gada relīzes «Paranoid Hitchhiking» izdošanu savā leiblā Amber Muse un jau strādā pie nākamā, kuru prezentēs martā. Pavasarī kompānija Stripped Music atkārtoti izdos viņu atjaunoto «Mint Air» EP versiju.

23. februāra pasākums klubā «Secret Garden» (Grēcinieku ielā 28) sāksies 23:00. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas no 5€ vietnē Resident Advisor: www.residentadvisor.net/events/1069540. Pie ieejas 7€, (ja būs brīvas vietas pēc iepriekšpārdošanas) līdz 01:00, pēc tam 10€.