eae951d7153f

Kādas jaunas atlaides tagad ir pieejamas “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem


“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvātas jaunas atlaides piedzīvojumu spēļu uzņēmumu SIA “Adventure Lab”  un SIA “Escapeland”(Mysteria) piedāvātajiem pakalpojumiem.


Uzņēmums SIA “Adventure Lab” “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem piedāvā 15% atlaidi piedzīvojumu spēļu apmeklējumam, savukārt SIA “Escapeland” (Mysteria) pakalpojumiem piemērota 10% atlaide.

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, ko iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “Biļetes”, tad “E-talonu veidi” un “Rīdzinieka karte”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Materiāla no https://www.riga.lv/lv/news/kadas-jaunas-atlaides-tagad-ir-pieejamas-“ridzinieka-kartes-ipasniekiem?10608