eae951d7153f

Kādas jaunas atlaides tagad ir pieejamas “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem


Uzņēmums SIA “METRUM C” “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem piedāvā izmantot dažāda veida mērniecības pakalpojumus ar 15% atlaidi, savukārt SIA “DATAMARKET” mobilo telefonu un datoru servisam tiek piemērota 10% atlaide.


Atgādinām, ka “Rīdzinieka kartes” īpašnieki var saņemt atlaides “Rīgas 1.slimnīcā”, “Rīgas 2.slimnīcā”, “Rīgas Zooloģiskajā dārzā”, “Rīgas Dzemdību namā”, “Mēness aptiekā”, “Veselības centru apvienībā”, sanatorijā “Jantarnij bereg”, kā arī žalūziju izgatavošanas uzņēmumā SIA “Osval un ko” un foto tehnikas nomas uzņēmumā “Photorent”. Tāpat “Rīdzinieka karšu” īpašnieki var ar atlaidi iegādāties stundas biļeti sabiedriskajā transportā un apmaksāt autostāvvietas pakalpojumus B, C un D zonās ar 20% atlaidi.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “Biļetes”, tad “E-talonu veidi” un “Rīdzinieka karte”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem. Vairāk lasiet šeit