14341364_1013698595405876_1436891881_n

Kas jauns jaunajā iPhone 7?


„Apple” produkcijas izplatītāji Latvijā prognozējuši, ka ASV informācijas tehnoloģiju giganta jaunie viedtālruņi- iPhone 7 un iPhone 7 plus – pārdošanā varētu nonākt no 23. septembra. To cena ASV būs sākot no 649 dolāriem, bet Latvijā tās varētu līdzināties Īrijā piedāvātajām-  iPhone 7 sākot no 779 eiro, bet iPhone 7 plus- no 919 eiro.


Kā ierasts, kārtējā jaunā iPhone nākšana klajā izraisījusi visas pasaules interesi. Šoreiz lielāko skandālu izpelnījusies „Apple” ideja atbrīvoties no ieejas austiņām – tiek piedāvātas arī jaunas, mazas austiņas bez vadiem, kuras darbojas ar Bluetooth savienojuma palīdzību. Daudzi jokdari jau ironizējuši, ka pazaudējuši austiņas, vienkārši paskatoties uz tām. Taču līdz nāk arī adapteris, kas ļauj uzlādei paredzētā ieejā ievietot adapteri, lai lietotu parastās austiņas.

Arī jaunais dizains liek vilties. Ja līdz šim katrs nākamais iPhone modelis ir izskatījies citādāk, šoreiz tas izskatās teju identisks iepriekšējam.

Lai arī ir daudzi trūkumi, „Apple” jaunajā telefonā ir atrodami vairāki uzlabojumi:

+ Tas ir izturīgāks pret ūdeni un putekļiem. Lai arī ar to nevarēs iet peldēties, vari nebaidīties, ka būs jāpērk jauns, ja tas samirkst lietū vai iekrīt ūdenī;

+ Divas jaunas krāsas- „melns” un „piķa melns”;

+ Telefona ekrāns padarīts vēl gaišāks;

+ Uzlabota skaņa un palielināts skaļums;

+ Vienīgā uz telefona ekrāna esošā podziņa vairs nav spiežama, bet gan reaģē uz pieskārienu un rada pogas spiešanas sajūtu;

+ Lielāka atmiņa- līdz pat 256 GB;

+ 7 plus modelim ir divas kameras, viena ar platu leņķi, otra- lai fotografētu objektus, kas atrodas tālāk;

+ Telefons strādā ātrāk un baterija ir izturīgāka, taču tāpat kā citiem izlādēsies salīdzinoši ātri, ļoti aktīvi lietojot internetu un dažādas aplikācijas.