arm-tattoo-18762

Kas jāzina pirms tetovējuma taisīšanas?


Domā par pirmo tetovējumu? Tevi fascinē cilvēki, kas uz mūžu izdaiļojuši sevi ar fantastisku mākslu uz ķermeņa? Te būs dažas lietas, kuras notiekti jāzina pirms šī nopietnā lēmuma.


Vadims no salona „Tattoo Vadim” stāsta, ka, pirmkārt, jāsāk ar īstā meistara atrašanu. Ir jāmeklē mākslinieks, kura portfolio atbilst tieši tavām vēlmēm. Ja gribi tetovējumu, kas līdzinās, piemēram, zīmējumam ar ūdenskrāsām, jāmeklē kāds, kurš specializējas šāda veida ķermeņa mākslas veidošanā.tattoos

Otrkārt,  jākonsultējas ar tetovētāju par to, vai tava ideja būs veiksmīgi realizējama. Obligāti uz salonu jānāk jau ar skaidru domu par to, kā tetovējumam jāizskatās. Par labu nāks arī konkrētu piemēru sameklēšana- konsultācijas laikā tiks atrasts labākais risinājums.

Nav ieteicams taisīt tetovējumus uz pirkstiem, jo vajadzības gadījumā tos nav iespējams viegli noslēpt, turklāt tie ļoti ātri izbalēs- rokas tiek regulāri mazgātas un aktīvi pakļautas ārējās vides ieteikmei. Ieteicams neizvēlēties tetovējumus arī tādās redzamās vietās kā kakls un seja, jo šāds lēmums turpmākajā dzīvē var maksāt kāroto darbu.

Vadims meitenēm iesaka pirmo tetovējumu labāk izvēlēties uz lāpstiņām, savukārt puiši viņa pieredzē parasti pirmo tetovējumu vēlas uz pleca vai rokas.

Tetovēšanas salons „VIP TATTOO” informē, ka tetovētāji izvairās piekrist veidot uzrakstus un zīmējumus ar „otrās pusītes” vārdu vai citu šāda veida mākslu, ko drīz vien varētu nākties nožēlot.

Nav vēlams sasteigt savas ādas izdaiļošanas procesu, jo, kā zināms- tetovējums paliks uz mūžu. Protams, tiek piedāvāta arī opcija pārveidot „veco” tetovējumu par jaunu, vai arī to noņemt ar lāzerprocedūras palīdzību, taču nevajadzētu uz to paļauties.

Tetovēšanas salons „Rīgas Tinte” atgādina, ka jāuzmanās no „mājas tetovētājiem”, jo šādos gadījumos reti tiek ievēroti drošas tetovēšanas principi un higēnas normas. Tāpat salons brīdina, ka iepriekšējā vai tetovējuma taisīšanas dienā nedrīkst lietot alkoholu, jo tas sašķidrina asinis un apgrūtina meistara darbu, kā arī tetovējuma dzīšanu. Pirms procedūras vēlams paēst un labi izgulēties.Attēlu rezultāti vaicājumam “rick genest smiling”

Nevajadzētu uztraukties par sāpēm, jo tās ir izturamas. Ja jāpielīdzina sajūtām, varētu teikt, ka tās līdzīgas kaķa skrāpējumam. Ja sāpju slieksnis ir zems- pastāv iespēja iegādāties tetovēšanas anestēzijas līdzekļus specializētajos tetovēšanas veikalos.

Tetovēšanas salonam obligāti jābūt tīram, kārtīgam un labi organizētam. Jāpievērš uzmanība tam, lai tetovētājs izmanto sterelizētus instrumentus, tos klienta klātbūtnē izņemot no sterelizēšanas iepakojuma (adatas, rokturi utt).

Pirms un pēc tetovējuma iegūšanas nebaidies uzdot jebkādus interesējošus jautājumus!

* Liela daļa tetovēšanas salonu izvēlas pieņemt klientus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, taču likums atļauj iegūt tetovējumu arī no 16 gadiem, ja saņemta vecāku atļauja. Pirms tetovēšanās arī nāksies aizpildīt anketu, ar kuras palīdzību tiks noskaidrots, vai drīksti iegūt kāroto mākslu uz sava ķermeņa.