VILENSKY LIVE_BRAZIL_COVER PHOTO

Kike Sinēzi un Ruslans Viļenskis: jauns mūzikas projekts „Brazīlija”


8. martā, plkst. 19:00, Rīgas kuģniecības un vēstures muzeja Kolonnu zālē Latin – Grammy balvas ieguvējs, leģendārais argentīniešu ģitārists Kike Sinēzi un pasaulē pazīstamais čellists Ruslans Viļenskis prezentēs kopīgo mūzikas projektu „Brazīlija”.


Koncerta apmeklētāji varēs iejusties īpašajā atmosfērā, baudot brazīliešu džezu, sambu, bossa novu, kā arī programmā tiks atskaņots veltījums Antonio Karlos Džobimam. Programmā izcilāko brazīliešu komponistu mūzika – Egberto Gismonti, Hermeto Paskāls, Antonio Karlos Džobims, Žoao Džilberto un Guinga. Māksliniekiem uz skatuves pievienosies izcilais latviešu sitaminstrumentālists Artis Orubs.

Kike Sinezi guvis atzinību savā daiļradē apvienojot tradicionālo Argentīnas mūziku un moderno džezu. Mūziķa izcelsme ļoti ietekmējusi viņa skanējumu un stilu, kas izpaužas sarežģītajos taktsmēros, unikālajā frāzēšanā un perkusīvajā ģitārspēles tehnikā. Savos koncertos viņš izmanto 7 stīgu spāņu ģitāru, pikolo ģitāru un čarango. Mūziķis ir uzstājies kopā ar tādiem pazīstamiem māksliniekiem kā amerikāņu saksofona leģenda Čārlijs Mariano (Charlie Mariano), bandoneonists Dino Saluci (Dino Saluzzi), Tango Nuevo leģenda Pablo Zīglers (Pablo Ziegler), saksofonists Džo Lovano (Joe Lovano), trompetists Enriko Rava (Enrico Rava) un daudziem citiem.


Biļetes ir pieejamas „Biļešu serviss” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā un https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/cits/brazilija-vilenskis-un-sinezi-brazilija-vilenskij-i-sinezi-242411/

Vairāk informācijas: www.vilenskylive.com