kinoblogeri-groundhog-day (1)

Kinoblogeri aicina noskatīties iemīļoto komēdiju “Murkšķa diena” pašā Murkšķa dienā šī gada 2. februārī!


Viens no visu laiku labākajiem komiķiem Bils Murejs vienā no savām izcilākajām lomām (vai zinājāt, ka viņa vietā gandrīz bija Toms Henkss?) vienā no skatītāju visu laiku iemīļotākajām komēdijām – mēs esam skatījušies “Murkšķa dienu” neskaitāmas reizes, bet vēl nekad neesam to darījuši kinoteātrī! Pienācis laiks to labot – kopā ar citiem šīs filmas faniem (bet vai ir kāds, kurš tāds nav?) skatīsimies to kopā… Murkšķa dienā:


Liekas pats par sevi saprotams, ka pēc 2.februāra seko 3.februāris. Par to bija pārliecināts arī Fils, kašķīgs sinoptiķis, līdz ar viņu notika neticamais – viņš ir spiests izdzīvot vienu savas dzīves dienu atkal un atkal. Laiks ir apstājies – lai cik rītos Fils pamostos, viņš ir nolemts mūžīgam 2.februārim, ko pazīst arī kā Murkšķa dienu. Tā šķiet tīrā elle. Bet varbūt no šī dīvainā stāvokļa tomēr ir iespējams gūt sev kādu labumu?

Britu Kinoakadēmijas BAFTA un Londonas kinokritiķu balvas par labāko scenāriju, nominācijas HUGO un MTV balvām, vieta neskaitāmos visu laiku labāko filmu topos un, kas daudz svarīgāk, patiesa skatītāju mīlestība un teicieni, kas iegājuši folklorā. Visbeidzot – viena no Rodžera Īberta mīļākajām filmām. Epitetu ir daudz, bet ir skaidrs, ka “Murkšķa dienu” mēs vienkārši un no sirds mīlam! Un vēlamies redzēt vēl un vēl.

Kā ierasts, pirms filmas skatītājus gaida izklaidējoša prezentācija no Kinoblogeriem par filmas vēsturi, kā arī baudīsim mūsu lieldrauga “Cēsu alus” sarūpētos dzērienus! Trakie cilvēki no resursa Obsessed With Film (nejaukt ar Kinoblogeri.lv) ir aprēķinājuši, ka kopumā Fils pavadīja 2. februārī 12 403 dienas jeb mazliet vairāk nekā 34 gadus – mūsu rīcībā ir tikai viens vakars, bet mēs padarīsim to neaizmirstamu ar iemīļoto filmu uz lielā ekrāna!

Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto! Filmu skatīsimies ar subtitriem latviešu un krievu valodās. Tādēļ ļoti gaidām jūs šī gada 2. februārī 18:30 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/260687/

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/353727318336229/

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!