ZZ3340101D

Kinoblogeri piedāvā: Kino klasika uz lielajiem ekrāniem


“[..] “replikants”. Tas ir jauns vārds – tā nebija grāmatā. “Tur” viņi bija androīdi. Šobrīd mans viedoklis par androīdiem ir tāds, ka vārds „androīds” tiek izmantots pārāk bieži, tāpēc jau ir kļuvis par klišeju. Dzirdot vārdu „androīds”, cilvēki sagaida ieraudzīt dzelzs cilvēku, kuram no galvas lien ārā naglas. Kad runājam par robotiem un androīdiem, tad iztēlojamies, ka nākamais solis būs humanoīds – cilvēku kopijas.” Ridlijs Skots.


 

3Qy4OmmUTcYk3oR3kiQtNajSRZJ

Kinoblogeri ir cilvēku grupa, kas jau labu laiku nodarbojas ar speciālu seansu rīkošanu „Kino Citadele” kino zālēs. Bez tradicionālām pirmizrādēm un „Spektrs” kinofestivāla, ir īpaša tradīcija visiem kinomāniem – uz lielajiem ekrāniem rādīt kino kultus. Pēc „Nogalināt Billu” diloģijas piemēra un „Matrikss” filmas triloģijas 13. maijā uz lielākiem ekrāniem parādīsies jau kļuvušu par kulta filmu „Pa asmeni skrejošais”.  Maza iespējamība, ka kāds  ir redzējis šo filmu 1982. gadā, taču tagad šāda iespēja ir – 13. maijā plkst. 19.00.

Cilvēkiem, kuriem „Pa asmeni skrejošais” nosaukums neko neizsaka, var nosaukt tikai divus vārdus – Ridlijs Skots un Harisons Fords.  Jā, filmu uzņēma šis ģeniālais režisors, bet galvenajās lomās bija Hans Solo un Indiana Džonss. Filma stāsta par nākotni, 2019. gadu, kad cilvēkveidīgie replikanti dzīvo kopā ar cilvēkiem. Šīs būtnes ir radītas, lai cilvēku ikdienu padarītu vienkāršāku. Dažreiz gadās, ka robotiem nobrūk sistēma un viņi mēģina pagarināt savu dzīvi vai sāk nepakļauties saviem saimniekiem – cilvēkiem.  Brāķētu robotu likvidēšanai tiek izsūtīti Pa asmeni skrejošos, cilvēkus no tiesībsargājošām institūcijām. Filmas sižetu pārstāstīt nav jēgas, tā ir jāredz! Un labāk – uz lielā ekrāna.

Biļetes uz kinoseansiem izpērk ļoti ātri. Domājam ātri, pērkam biļetes, jo šis kinoseanss ir unikāls! Un jā, kino mums izrādīs Final Cut versiju, DCP – kopija jau ir ceļā.

Biļetes jau pārdošanā: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/

Pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/1582698645355054/

Sīkāka informācija: www.kinoblogeri.lv!