pozy-vo-vremya-sna-mogut-mnogoe-rasskazat-o-zhenshhine_c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b-1050×525

KO PAR TEVI STĀSTA ĶERMEŅA VALODA NAKTĪ?


Ķermeņa valoda ir unikāls neverbālās saziņas veids. Ko par Tevi var pastīt iecienītā ķermeņa poza naktī? Tas pierāda tikai to, ka arī naktī Tavai gulēšanas pozai ir liela nozīme. Poza var iezīmēt veselības problēmas un rakstura īpašības. Tev ir iespēja uzzināt kaut ko jaunu par sevi!


Похожее изображениеEMBRIJA POZA

Šāda poza raksturīga ārēji izlēmīgiem, bet iekšēji jūtīgiem cilvēkiem. Viegli saliekti ceļi liecina par godīgumu, līdzsvarotību un par to, ka labi saprotaties ar apkārtējiem. Ja ceļgali pievilkti vairāk, tas liecina par praktisku domāšanu.

UZ MUGURAS – “ZVAIGZNĪTĒ”

Dvēsele, kura mīl brīvību un labi paēst. Naudu neskaita, pat ir nedaudz izšķērdīgs. Cilvēks, kurš izvēlas gulēt šādā pozā, mīl ērtības. Viņš mīl arī baumot un apspriest citu cilvēku dzīvi. Šie ir cilvēki, kuriem vajag daudz privātās telpas.

Картинки по запросу позы сна на животеUZ VĒDERA

Labsirdīgs un laipns. Prot iepatikties cilvēkiem, bieži vien ir uzmanības centrā. Šie cilvēli ir ļoti emocionāli. Gulēšanas poza uz vēdera var sniegt labumu tikai tiem, kuri krāc, jo šādā veidā tiek atbrīvoti augšējie elpceļi.

UZ SĀNA

Dāsns, labsirdīgs un pieklājīgs cilvēks. Poza raksturīga mierīgiem un nosvērtiem cilvēkiem. Paši par sevi saka, ka ir ļoti grūti izsitami no sliedēm. Kritiskās situācijās prot saglabāt vēsu prātu un nekrīt panikā. Uzticas cilvēkiem. Kā jau visos jautājumos, viedokļi mēdz dalīties, šeit video – ko par Tevi stāsta poza, kādā guli!