pexels-photo

Kr. Valdemāra ielas nakts brauciens: kā piedalīties un kas par to jāzina?


Jau par tradīciju kļuvusi tikko izremontēto Rīgas maģistrālo ielu atklāšana ar vērienīgiem nakts pasākumiem, kuros ikviens, kurš pārvietojas uz riteņiem –skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem – var savā starpā sacensties un izmēģināt jauno ceļa segumu.  Sestdien, 30. septembrī Rīgā notiks Kr. Valdemāra ielas nakts brauciens, kurā ikviens aicināts veikt 5.8 kilometru garu distanci ar skrituļslidām, skreiriteņiem vai skrituļdēļiem. Pieteikties braucienam iespējams līdz 28. septembra tīmekļa vietnē www.naktsbrauciens.lv.


Starts skrituļotājiem un skeiteriem tiks dots plkst. 23.00 pie Brīvības pieminekļa, bet brauciena apmeklētāji un dalībnieki starta vietā tiks gaidīti jau no plkst. 21.00, kur paredzētas dažādas aktivitātes, tajā skaitā skrituļslidošanas paraugdemonstrējumi, uzmundrinoša uzruna braucējiem, kā arī pēc brauciena būs mūziķu sveiciens, karsta zupa  un apbalvošana dažādās nominācijās.


Dalība Pasākumā ir BEZMAKSAS.


5,8 kilometru garais maršrutā sāksies pie Brīvības pieminekļa, virzīsies pa Brīvības bulvāri līdz Elizabetes ielai, tad pa tikko remontēto Kr. Valdemāra ielu līdz Zirņu ielai, kur būs apgriešanās vieta un tālāk atpakaļ pa Kr. Valdemāra ielu līdz Raiņa bulvārim, un tad līdz finišam, kas tāpat kā starts būs pie Brīvības pieminekļa. Brauciena laikā par pozitīvu noskaņu gādās dīdžeji trases muzikālajos punktos.

Dalībnieki startē 5,8km distancē ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem. (Dalībnieki var veikt vienu vai vairākus apļus; trase atvērta dalībniekiem līdz plkst. 01:00)

Braucējiem netiks kontrolēts laiks vai ātrums, tādējādi uzsverot, ka iela ir draudzīga visiem. Tiem, kam nebūs savu personīgo skrituļslidu, būs iespēja tās noīrēt starta vietā. Iznomāt varēs  skrituļslidas, ķiveres un aizsargus, longbordus un skrejriteņus. Nomas maksa slidām, longbordiem un skrejriteņiem 7 eiro, ķiverēm 3eiro un aizsargiem 2 eiro. Tomēr jārēķinās, ka inventāra daudzums var būt ierobežots. Inventāra noma un dalībnieku numuru izņemšana laukumā pie Brīvības pieminekļa jau no plkst. 16.00.


Brauciena organizatori aicina dalībniekus neaizmirst par drošību un lietot aizsargķiveres, elkoņu un ceļu sargus, turklāt dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, tie ir jālieto obligāti.


Par transporta kustības slēgšanas laiku un satiksmes ierobežojumiem būs paziņots atsevišķi.

Reģistrācija


Reģistrēties Pasākumam var līdz 28.09.2017. plkst. 22:00 interneta vietnē www.naktsbrauciens.lv.  Reģistrācija ir bezmaksas.


Reģistrējoties līdz 28.09.2017. plkst.22:00, dalībniekiem pasākuma dienā būs iespējams saņemt Pasākuma atbalstītāju balvas dažādās nominācijās.

Dalībnieki, kuri reģistrējušies līdz 28. septembrim, starta numurus var izņemt:

  • 29.09.2017. no plkst. 12:00 līdz 20:00 teltī pie Brīvības pieminekļa;
  • 30.09.2017. no plkst. 12:00 līdz 21:00 pasākuma centrā teltī pie Brīvības pieminekļa.

Reģistrēties dalībai Pasākumā iespējams arī 29. septembrī teltī pie Brīvības pieminekļa no plkst. 12:00 līdz 20:00 un 30. septembrī, no plkst. 12:00 līdz 21:00 pasākuma centrā teltī laukumā pie Brīvības pieminekļa.


Vairāk lasiet naktsbrauciens.lv


1506342082


Rīga.lv