KEF_50k_skatitaju

Kriminālās ekselences fonds – filmai 50 000 skatītāju


Kopš jaunās latviešu kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” iznākšanas uz pašmāju kino ekrāniem šī gada 2. februārī to kinoteātros vien ir paspējuši noskatīties vairāk kā 50 000 skatītāju, ierindojot to starp visu laiku skatītākajām pašmāju filmām – būtisks sasniegums projektam, kurš veidots tikai un vienīgi par privātiem (tai skaitā pašu skatītāju) līdzekļiem un pilnībā bez valsts finansiālā atbalsta.


Tam par godu filmas autori atver slūžas un kopā ar apvienību “Kinopunkts” jau no 1. aprīļa (tas nav joks) piedāvās filmu vairāk kā 70 kultūras centros, kultūras namos un kino izrādīšanas vietās visā Latvijā, lai padarītu to pieejamu pilnīgi visiem interesentiem. Pilnu izrādīšanas vietu sarakstu meklējiet te: http://ej.uz/KEFregionos

Apaļajam skatītāju skaitlim un izrādīšanai reģionos par godu filmas autori ir sarūpējuši arī JAUNU FILMAS TREILERI ar skatītāju atsauksmēm, kurš perfekti atspoguļo filmas huligānisko garu:

Jaunā latviešu kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds” kinoteātros un nu arī kino izrādīšanas vietās visā Latvijā!

“Kriminālās ekselences fonda” gaitām var sekot filmas sociālo tīklu vietnēs:

Facebook: www.facebook.com/kefmovie

Twitter: www.twitter.com/kef_filma

Instagram: www.instagram.com/kefmovie


Vai jūs jau paspējāt noskatīties šo filmu? Nepalaidiet garām!