1

Kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds”Latvijas kinoteātros no 2. februāra!


Piektdien 2. februārī veselos 13 Latvijas kinoteātros startē Oskara Rupenheita kriminālā komēdija “Kriminālās ekselences fonds”, kura pilnībā veidota par privātiem līdzekļiem, tai skaitā pašu skatītaju sarūpētajiem – vēl pirms filmēšanas posma uzsākšanas filmas kolektīvā ieguldījuma kampaņa vietnē ProjektuBanka nesa vairāk kā 10 000 eur.


Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis – komēdijā “Kriminālās ekselences fonds”! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Projekts ar sākotnējo nosaukumu “Mastermainds” tapa ilgi, pamatīgi un ar baudu: 130 filmēšanas dienas, 8454 izbļauti lamuvārdi, 155 (+/-3) aktieri, 35 lokācijas, 3 kameras, 4 kaskadieri, 2 suņi, 28 498 689 zudušas nervu šūnas un 1 LIELS kaifs par paveikto – tas viss ir “Kriminālās ekselences fonds”! Filmas tapšanas gaita no iespaidīgo dekorāciju izveides un kolorītajiem tērpiem līdz aktieru atlases procesam ir iemūžināta making-of video sērijā:

Making-of Nr.1, Sintija Andersone, ražošanas vadītāja: 

Making-of Nr.2, Andris Daugaviņš, Harija Kuharjonoka lomas atveidotājs (16+)

Making-of Nr.3, Toms Jansons, filmas galvenais mākslinieks: 

Making-of Nr.4, Māris Mičerevskis, Duļķes lomas atveidotājs (16+): 

Making-of Nr.5, Ance Beinaroviča, galvenā kostīmu māksliniece: 

Pirms doties uz filmu, izpildiet arī testu par to, cik liels kriminālais gēns ir jūsos:

https://www.fenikssfun.com/testi/kriminala-autoritate-7506

Filma no 2. februāra Rīgā, k/t “Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino” un “Splendid Palace”, Liepājā k/t “Cinamon Balle”, Ventspils kino “Rio”, Kuldīgas kultūras centrā, Siguldas “Kino Lora”, Vidzemes koncertzālē, Valmieras k/t “ Gaisma”, Smiltenes kinoteātrī, Rēzeknes k/t “Silverscreen Rēzekne” un Daugavpils k/t “Silverscreen Daugavpils”.

Iepriekšpārdošana jau pieejama – pilnu kinoteātru sarakstu un saites uz biļetēm atradīsiet arī te: http://uzkino.lv/Event/302218/

“Kriminālās ekselences fonda” gaitām var sekot filmas sociālo tīklu vietnēs:

Facebook: www.facebook.com/kefmovie

Twitter: www.twitter.com/kef_filma

Instagram: www.instagram.com/kefmovie


Papildus informācijai lūdzu sazināties ar filmas komunikācijas vadītāju:

Sergejs Timoņins

+371 25912995

stimonins@gmail.com

vai vienkārši kriminalasekselencesfonds@gmail.com