tumblr_static_00002.m2ts.imagen_fija011

10 Boba Mārlija teicieni


Izlasot Boba Mārlija vārdu, ikvienam no mums ir skaidrs, ka runa ir par mūzikas žanru regejs. Bobu mēdz dēvēt par regeja leģendu. Ņemot vērā to, ka Bobam jau šī gada februārī būtu apritējuši 72 gadi,par godu viņam YOUNGLV komanda piedāvā Boba Mārlija citātus, pievienojot Boba atpazīstamākas dziesmas, kas zināmas ikvienam.


Savu karjeru Bobsuzsāka grupā ar nosaukumu “ The Wailers”.

„Daži sajūt lietu, daži vienkārši samirkst.”/ Bob Marley

“Katram cilvēkam ir tiesības pašam izlemt savu likteni.”/ Bob MarleyAttēlu rezultāti vaicājumam “Bob Marley”

“Šajā vienreizējā nākotnē tu vari aizmirst savu pagātni.”/ Bob MarleyAttēlu rezultāti vaicājumam “bob marley”

 

“Viņa var nebūt pati populārākā vai skaistāka, bet ja tu viņu mīlu un viņa liek man smaidīt… kam citam ir nozīme?”/ Bob MarleyAttēlu rezultāti vaicājumam “bob marley”

“Izbadējies noziedznieks ir dusmīgs noziedznieks.”/ Bob MarleyAttēlu rezultāti vaicājumam “Bob Marley”

“Babilons ir visur. Mums ir nepareizs un pareizs. Par nepareizu mēs saucam Babilonu. Tas ir Babilons man. Es varēju piedzimt Anglijā, es varēju piedzimt Amerikā – tam nav atšķirības, jo Babilons ir it visur.”/ Bob Marley

“Neuzticies cilvēkiem, kuru jūtas ar laiku mainās. Tici tiem cilvēkiem, kuru jūtas paliek nemainīgas pat tad, kad mainās laiks.”/ Bob Marley

“Labāk cīnīties un nomirt par brīvību nekā būt par ieslodzīto visu savu dzīvu.”/ Bob MarleyAttēlu rezultāti vaicājumam “Bob Marley”

Godinot Boba Mārlija piemiņu, viņu atceras vēl šodien un tā tas būs mūžīgi mūžiem, tā mēdz teikt viņa mūzikas piekritēji un fani.


Šī saite, ja rodas interese, ir tikai par Bobu, Bobu un vēlreiz Bobu!

http://www.bobmarley.com/