Michael-Jackson-

Leģenda – Maikls Džeksons


Maikls Džozefs Džeksons… Šis cilvēks ir kļuvis par 20. gs. leģendu, jo atstājis nenovērtējamu pasaules mantojumu. Šis cilvēks bija pierādījums, ka ar smagu darbu, ar mīlestību pret to, ko dari, ir iespējams viss! YoungLV komanda piedāvā 10 interesantus faktus par šo rokmūzikas karali.


Maikls katram no mums palicis atmiņā ne tikai ar nenovērtējamo mākslas devumu pasaulei, bet viņš tiek dēvēts arī par „Skandalozo leģendu”. Viens no tā iemesliem ir plastiskās operācijas.

1979. gadā Maikls, dejojot uz skatuves paklupa un salauza degunu. Pēc šī starpgadījuma viņš devās uz Losandželosu, kur veica savu pirmo plastisko operāciju.

Viena no Maikla Džeksona atpazīstamākajām dziesmās ir BilieJean

Vieni no Džeksona galvenajiem simboliem bija baltais cimds un fenomenālo soļu Moonwalk apvienojums

  1. gadā kādā skolā Ņūdžersijā skolēni uzsāka protestu, jo viņiem tika aizliegts nēsāt vienu baltu cimdu.Attēlu rezultāti vaicājumam “michael jackson white glove”

Maikls bijis vienpatis, ar visu to, ka uzaudzis lielā ģimenē

Džeksons 1985. gadā iegādājās sev jaunu dzīvesbiedru – šimpanzi, vārdā Burbulis.Attēlu rezultāti vaicājumam “michael jackson chimpance”

Arī ar reliģiju viņam ir bijušas tuvas attiecības

Viņš bijis viens no Jehovas lieciniekiem. 1987. gadā preses izdevumos parādījās ziņas, ka Maikls ir atteicies no savas ticības. Nedaudz vēlāk to spilgti varēja manīt viņa mūzikas klipos, jo tie kļuva daudz atkailinātāki, Japānā par to visi bija sajūsmā.Attēlu rezultāti vaicājumam “michael jackson religion”

Maiklam bija izveidojušās ļoti draudzīgas attiecības ar karalisko ģimeni, it īpaši ar princesi Diānu

Kad 1997. gada 31. augustā mira Velsas princese Diāna, Džeksons sadrūma un atcēla nākamās dienas paredzēto koncertu Beļģijā.Attēlu rezultāti vaicājumam “michael jackson princess diana”

Neverland

Tā kā Maikla bērnība lielākoties pagāja koncertējot un piekopjot savu talantu, viņš nekad nebija izjutis, ko nozīmē bērnība. Tas ir iemesls, kāpēc Maikls iekārtoja fantāziju pasauli „Neverland”. Tas ir rančo Santabarbarā, kuru viņš iegādājās astoņdesmito gadu beigās.Attēlu rezultāti vaicājumam “michael jackson neverland”

Pasaules turnejas

No 67 pasaules turnejas Dangerous koncertiem, Maikls gūtos ienākumus ziedoja jaunai labdarības biedrībai, fondam – Healtheworld, kā arī viņš to bija izveidojis pats. Šī organizācija palīdzēja bērniem, kuru dzīvi bija iespaidojis karš, slimības un nabadzība. Papildus tam, viņš bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm, atmaksāja ciemošanos „Neverland”.