17-tommy-ton-fall-2015-menswear-street-style-13

Modes cīņa: BRUNETE PRET BLONDĪNI


Šo numuru mēs veltām aizejošā rudens tendencēm. Mūsu meitenes ir profesionālas modeles, paskat, kā viņas ir tikušas galā ar fotosesiju! Tēlu izveidošanā mums palīdzēja mūsu partneris – modes apģērbu veikals Bershka, ar kura palīdzību mēs varam piepildīt jebkuras jūsu fantāzijas.


Mūsu rīts sākās nevis ar uzmundrinošu kafiju, bet ar spilgtu meikapu YOUNG.LV redakcijā. Redakcijā mītošā kaķene Maija aktīvi iesaistījās, kontrolējot katru mūsu soli. Pēc divoiuytgfdām krāsošanās stundām, mums nācās pamest Maiju un doties uz gaišo un viesmīlīgo fotostudiju „CEH”. Vēl pusotra stunda fotografēšanas, un rezultāts ir redzams – divi apsolūti dažādi, bet valdzinoši tēli. Lasi stilista un vizāžista atsauksmes, izveidojot abus tēlus, kā arī interviju ar pašām modelēm.

Tatjana:

Izmācījusies par frizieri, nākotnē, iespējams ar to vēlētos nodarboties uz pilnu laiku. Brīvajā laikā viņai patīk nodarboties ar sportu, tieši ar volejbolu, dažreiz zīmē.

YOUNG.LV: Vai tu vienmēr esi bijusi brunete?

– Brunete neesmu bijusi vienmēr, mana dabīgā matu krāsa ir ruda. Nokrāsoju matus pirms 4,5 gadiem, tas gadījās spontāni, taču šī pavisam noteikti ir mana matu krāsa – par visiem 100%.

YOUNG.LV: Kā tev patīk tavs tēls?

– Tēls man kopumā patīk, šis variants ir vairāk paredzēts jauniešiem, tajā ir ļoti komfortabli. Tajā vairāk jūtos kā pusaudze, kā „pašpuika”.

YOUNG.LV: Vai tu pēc fotosesijas kaut ko no šī tēla gribētu sev?

– Pēc fotosesijas domāju iegādāties jaku. Tā ir viegla un ērta, to var vilkt gan ar kedām, gan kurpēm. Arī krāsa ir ļoti interesanta, uzlabo drūmo rudens noskaņojumu.

YOUNG.LV: Kā tu jūties kameras priekšā?

– Šī bija man pirmā fotosesija, tapēc jutos nedaudz stīva. Šeit ir daudz nepazīstamu cilvēku, neviens nespēja mani atbrīvot.

YOUNG.LV: Kādas ir emocijas pēc fotosesijas?

– Sesijas laikā bija ļoti jautri, viss notika ļoti ātri. Ļoti ātri sadraudzējos ar meitenēm.

Lilita:

Diplomēta politoloģe (beigusi Vidzemes augstskolu), aktrise, kosmopolīte. Patīk mācīties un uzzināt kaut ko jaunu, apmeklēt jaunas vietas, ļoti aktīva un dzīvespriecīga meitene. Mīļākās brīvā laika nodarbes – snovbords (no 13 gadu vecuma), slidošana. Filmējusies filmā „Mammas 3” ar Gariku Harlamovu, Anastasiju Zavortņuku, Timuru Rodrigesu un citiem aktieriem.

oiuytfYOUNG.LV: Vai tu vienmēr esi bijusi blondīne?

– Nē, es ļoti bieži esmu mainījusi savu tēlu. Mana dabīgā matu krāsa ir ruda. Par blondīni es kļuvu 7. klasē. Pēc tam esmu bijusi sarkanmate, rudmate, ir bijuši violeti mati, taču tomēr atgriezos pie blondīnes! Šajā tēlā jūtos vislabāk.

YOUNG.LV: Kā tev patīk tavs tēls?

– Tēls ir ļoti interesants, maigs un romantisks. Man patīk tas, ka tas piestāv jebkurai situācijai. Romantisko noskaņu piešķir mežģīnes, volāni, caurredzams šifons un spīdīgs atlass.

YOUNG.LV: Vai kaut ko no sava tēla vēlētos iegādāties sev?

– Ja būtu jāizvēlas kaut kas viens, tad tas būtu apmetnis. Kaut gan man patīk tēls kopumā, jo es tajā jūtos ļoti ērti.

YOUNG.LV: Kā tu jūties kameras priekšā?

– Ja es pieslēdzos projektam un viss notiek harmoniski, tad es jūtos brīvi. Ja ar tevi strādā, sarunājas, nevis vienkārši pastumj malā, tad jūties daudz mierīgāk.

YOUNG:LV: Kādas ir emocijas pēc sesijas?

– Emocijas ir ļoti pozitīvas. Komanda ir ļoti talantīga, laipna un atsaucīga. Strādāt ar jums ir bauda. Es esmu priecīga iegūt jaunus paziņas.

Vizāžista viedoklis:

Sarkanas lūpas nekad neiziet no modes. Šis rudens nav izņēmums – sarkanas lūpas ir modē, turklāt visos iespējamos toņos. Nevajag baidīties lūpas padarīt pārāk tumšas, tāpēc, ka tumšas un gotiskas lūpas ir neatņemama rudens tēla sastāvdaļa. Maigākiem tēliem var izmantot lūpu spīdumu un krāsu neuzklāt vispār.

Modeļu meikapā galvenais akcents ir likts uz lūpām. Izmantota sarkana lūpukrāsa dažādos doņos, tumšāki toņi modelei ar tumšākiem matiem un klasiski sarkani modelei ar gaišiem matiem. Tādā veidā tiek radīti divi dažādi tēli, vairāk ikdienišķi un mūsdienīgi, un spilgti un ekstravaganti. Tēli savā starpā labi sader kopā, tajā pašā laikā tiem ir dažāda aura.

Stilista viedoklis:

Mēs izvēlējāmies divus komfortablus un universālus tēlus siltam rudenim. Abi tēli sastāv no pamatlietām, tāpēc tās ir viegli iekļaut citos komplektos. Pirmais tēls ir komfortabls un universāls, ikdienišķs. Ērtas kedas, saplēsti džinsi un vienmēr aktuālā ādas jaka saskan super organiski.

Otrais tēls – mēs centāmies izveidot pārdrošas meitenes un grunge cienītājas tēlu. Lai tēls jakas un saplēsto džinsu dēļ nešķistu nevīžīgs, mēs pievienojām kurpes.oiuytfdx