jyn-1050×549

No Zvaigžņu Kariem līdz Assassin’s Creed: 5 svarīgākās kino pirmizrādes decembrī


Decembris ir pats raženākais mēnesis gan kinomāniem, gan kino izstrādātājiem. Pirmie burtiski peldas spilgtās pirmizrādēs, bet otrie saņem gada lielākos kases ieņēmumus. YOUNG.LV nolēma pavēstīt par to, ko kinostudijas skatītājiem dāvās Ziemassvētkos.


Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts

Šķiet, ka Disney ir nolēmis visas pasaules dzīvē ieviest jaunu tradīciju – tagad katru gadu, pirms Ziemassvētkiem, iznāks jauna Zvaigžņu karu filma, kas kļūs par galveno decembra, ja ne visa gada, kino pasaules sensāciju. Šīs filmas sižets – Džinnai Erso un viņas komandai nākas ļaunajai impērijai nolaupīt slepenos vēl nepabeigtās Nāves Zvaigznes plānus. Taču viņiem pretī stāsies pats Dārts Veiders.

Assassin’s Creed. Slepkavas kodekss

Ilgi gaidītajai kulta spēles Assassin’s Creed ekranizācijai ar Maiklu Fasbenderu galvenajā lomā ir pilnas iespējas kļūt par gada ienesīgāko filmu, pat pārspējot kārtējo Zvaigžņu karu filmu. Fasbendera varonis, Kallums Linčs, ar revolucionāras tehnoloģijas palīdzību jāiedziļinās ģenētiskajā atmiņā, izpētot sava 15. gadsimtā dzīvojošā priekšteča Agilāra atmiņas. Ar šo atmiņu palīdzību viņam jāiegūst pieredze cīņā ar templiešu bruņiniekiem, bet jau mūsdienās.

Dziedi!

Jaunā studijas Illumination animācijas lente, ko radījuši multiplikācijas filmu „Nejaukais es” un „Dzīvnieku slepenā dzīve” veidotāji, pavisam noteikti kļūst par kases ieņēmumu hitu –vesela rinda pazīstamu balsu, slaveni hiti zvēriņu izpildījumā un slavena animācijas studija – tas viennozīmīgi dāvās multfilmai, kas vēsta par mūzikas konkursu dzīvniekiem, labas atsauksmes un reitingus.

Incarnate

Uz lielajiem ekrāniem – šausmu filma par vienpadsmit gadus vecā zēnā  iemiesojušos dēmonu mainīs jūsu uztveri par filmām, kas vēsta par eksorcismiem – vairs nekādu lūgšanu un burvju rituālu, tikai zinātne! Galvenais varonis plāno iekļūt zēna galvā, lai nogalinātu dēmonu no iekšpuses.

Trakā Ziemassvētku ballīte birojā

Aizraujošā komēdija „Paģiru” triloģijas stilā vienaldzīgu neatstās nevienu – humora jūra, aizraujošs skaņu celiņš – filma noteikti kļūs par vienu no gada labākajām komēdijām, ja, protams, tā būs kaut uz pusi tik laba, kā vēsta tās treileris.