ertdyfugi

Oktobra albumu jaunumi: Green Day, Kings of Leon, Korn, Bon Jovi


Oktobris ir padevies „auglīgs” mēnesis, īpaši smagās mūzikas piekritējiem. Rubrikā „Playlist” iepazīstinām tevi ar „karstākajiem” jaunumiem tavam atskaņošanas sarakstam.


GREEN DAY

Žanrs: pankroks, alternatīvais roks, pop-panks

Nosaukums: “Revolution Radio”

Izdošanas datums: 7. oktobris

12. augustā Green Day izdeva video ar jaunās dziesmas „Bang Bang” tekstu, savukārt 9. septembrī – „Revolution Radio” – pēc šīs dziesmas arī nodēvēts viss albums. Un klausoties šīs dziesmas rodas tik ļoti liela vēlme dumpoties! Jaunie darbi ļoti atgādina aizgājušo laiku dziesmas – jūtams kādreizējais revolucionārais gars. Patiešām, kā arī saka grupas fani, albums aizved desmit gadus tālā pagātnē. „Revolution Radio” ir sava veida „American Idiot” un „21st Century Breakdown”. Ko lai saka – Green Day ir atgriezušies!


KINGS OF LEON

Žanrs: alternatīvais roks, indie roks

Nosaukums: „WALLS”

Izdošanas datums: 14. oktobris

Septembra sākumā Kings of Leon klajā laida singlu „Waste a Moment”, kas mums ļauj saprast, kā skanēs jaunais albums. Kings of Leon tradīcijas nelauž – pati dziesma ir atmosfēras bagāta, pilna patīkamas melanholijas un mīlestības jūtu.

Fani gan strīdas – jaunais albums līdzinās iepriekšējiem mūziķu darbiem, vai varbūt tas jau ir kaut kas pavisam cits. Bet jebkurā gadījumā Kings of Leon vēl aizvien ir oriģināli un neaizmirstami – albums „WALLS” sola kļūt par mierīgāko un vieglāko mūsu oktobra mūzikas apskata albumu.


KORN

Žanrs: nu-metal, alternatīvais metāls

Nosaukums: „The Serenity of Suffering”

Izdošanas datums: 21. oktobris

Jūlijā izdots singls „Rotting in Vain”, savukārt augustā grupa savā Youtube kontā ievietojusi dziesmas „Insane” oficiālo videoklipu, un tas pavisam vienkārši ir klasisks Korn. Tomēr ir grūti spriest, kas tieši ir saprotams ar vārdu „klasisks”, jo „Serenity of Suffering” būs jau divpadsmitais grupas albums. Vienu teikt droši – dziesmas haosa atmosfēras pilnas. Fani tiks aplaimoti ar tradicionālu smago metālu. Pavisam iespējams, „Serenity of Suffering” kļūs par grupas Korn „smagāko” albumu… vismaz līdz šim. Gaidām ar nepacietību!


BON JOVI

Žanrs: smagais roks, glam-metāls, smagais metāls, soft-rock

Nosaukums: „This House Is Not for Sale”

Izdošanas datums: 21. oktobris

Neskatoties uz to, ka grupa Bon Jovi pastāv jau daudzus gadus, viņu dziesmas vēl aizvien izbauda pilnīgi dažādu vecumu cilvēki. „This House Is Not for Sale”, dziesma, kas tiks iekļauta tāda paša nosaukuma albumā, nav izņēmums. Dziesma ir dzimto māju atmiņu un smaržas pilna. Faniem tā noteikti patiks! Albums sola būt nostaļģisks un dvēselisks. Bon Jovi mums atkal piedāvā ko jaunu, šie izpildītāji nekad nav izpildījuši mūziku šādā stilā. Ko lai saka – daži izpildītāji ir kā vīns – ar gadiem kļūst tikai labāki.