143828_ghetto_games_artwork_3

OZOLS un EDAVĀRDI radījuši jaunu dziesmu “Mēs turam (Ghetto),” veltītu Ghetto Games dalībniekiem


Otrdien, 23.augustā plkst.18:00 Grīziņkalnā notiks Ghetto Floorball superfināli, kuros Ghetto brīvrunu batlu uzvarētājs EDAVĀRDI un reperis OZOLS uzstāsies ar  jauno dziesmu “Mēs turam – Ghetto!”, kuru radījuši kopā ar kopā ar ANSI KOLMANI.


DDA Ozols un Edavardi dziesmas bilde studijaGhetto Games līderis Raimonds Elbakjans:

Astotā ir Ghetto Games bezgalības sezona ar saukli “Esi stiprs – uzvari sevi!” Šajā sezonā  esam mācījušies pieņemt dažādību – gan apkārtējos, gan katram pašam personīgi.  Tikai  apzinoties savas iekšējās rētas, iespējams atbalstīt sevi un citus.”

Trešdien, 24.augustā Ghetto Football sezonas noslēguma pasākumā piedalīsies 2013.gada Ghetto Faktors uzvarētāja dziedātāja Kristīne Prauliņa ar džeza grupu “Bunch of Gentelmens,” Rick Feds un jaunais talants – Harijs Širmans.

OZOLS un EDAVĀRDI ar priekšnesumu piedalīsies arī Ghetto Basket sezonas noslēguma šovā Grīziņkalnā arī ceturtdien, 25.augustā plkst.18:00, kur skarbās cīņas papildinās arī Atis Ieviņš ar grupu, Jāņa Rozīša Stunt šovs, Ghetto Dance ielu dejotāji, Latvijas universitātes karsējmeitenes un Latvijas ielu vingrotāju biedrība ar paraugdemonstrējumiem.

Pasākuma laikā apmeklētājus sildīs sildierīces, bezmaksas tēja un pledi. Tāpat būs iespējams atpūsties un uzlādēt telefonu BITE Chill zonā.

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.