bezyimyannyiy

Paplašini redzesloku kopā ar „Ghetto Dance Grīziņkalns”


 „Ghetto” uz vietas nestāv. Jau oktobrī „Ghetto Dance” studiju gaida paplašināšanās – tiek atvērta otrā studija. Tāpēc mūšu žurnālists sazinājās ar jaunās studijas galveno koordinatoru un uzzināja par „Ghetto Dance” plāniem saistībā ar šo studiju un daudz ko citu…


Ghetto Dance 2016. gads:

Pēdējo 9 mēnešu laikā „Ghetto Dance” organizējuši lērumu pasākumu, starp kuriem var izcelt 3 lielus, starptautiska līmeņa čempionātus. „First Ghetto Arena” – deju cīņas šova formātā naktsklubā „First Dacha”, „Ghetto Dance Ventspils”, kurā piedalījās spēcīgākie Eiropas dejotāji no Tuvajiem Austrumiem un Baltijas. „Ghetto Street Fashion” – deju cīņas, kas norisinājās pasākuma „Street Fashion” ietvaros Galleria Centrs. Tāpat „Ghetto Dance” uz Latviju atveduši trīs pasaules čempionus, kas šeit vadījuši savas meistarklases – Vovan (horeogrāfs no šova „Tanci” kanālā TNT), Niako un Franky Dee.

Bezmaksas treniņi:                     

Tāpat visu vasaru notikuši bezmaksas treniņi, kurus varēja apmeklēt ikviens interesents, kas nolēmis izmēģināt savus spēkus šajā jomā. Taču bez Sabiedrības integrācijas fonda finansējuma nekas nebūtu izdevies.

Oktobrī „Ghetto Dance” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu turpina savu projektu citos apmēros, taču tajā pašā formātā: visu mēnesi 11 Latvijas pilsētās, starp kurām ir arī Ventspils, Daugavpils, Liepāja, Valmiera un Rēzekne, viesosies labākie Latvijas dejotāji ar savām bezmaksas meistarklasēm. Apmeklēt šīs meistarklases varēs pilnīgi ikviens, sākot ar iesācējiem, beidzot ar īstiem savas jomas profesionāļiem – arī viņi šajās nodarbībās nebūs vīlušies. Meistarklases visās 11 Latvijas pilsētās ir pilnīgi bezmaksas! Galvenie stili, kas tiks stādīti priekšā – breiks (break dance), hip-hop un house.

Visi paziņojumi un jaunumi saistībā ar meistarklasēm tiks publicēti oficiālajā „Ghetto Dance Grīziņkalns” Facebook lapā.

Robežu paplašināšana

„Ghetto Dance” tiks paplašināts – oktobrī oficiāli tiks atklāta otrā filiāle ar nosaukumu „Ghetto Dance Grīziņkalns”. „Ghetto Dance Grīziņkalns” – tā ir pilnīgi jauna vieta ar jauniem dejotājiem. Pats interesantākais ir tas, ka tā atradīsies tieši pašā Ghetto „sirdī” – blakus Grīziņkalna parkam, netālu no „Ghetto Burger” un galvenās Ghetto Games norises vietas. Lielā un vecā zāle ir pārveidota par īstu dejotāju mitekli ar savu īpašo atmosfēru. Šajā studijā jūs varēsiest uzzināt par tādiem stiliem kā hip-hop, house, popping un breaking. Treniņus vadīs labākie Latvijas dejotāji, kas pārzina savu jomu un ir spējīgi uz augsta līmeņa sniegumu. Organizatoru plānos – pārvērst „Ghetto Dance Grīziņkalns” par vienu nolielākajiem jauniešu deju centriem, kur varētu satikties visi savas iemīļotās nodarbes cienītāji.

Ja tevi šī tēma ir ieinteresējusi un tu vēlētos izmēģināt savus spēkus dejā, tad meklē jaunās studijas „Ghetto Dance Grīziņkans” Facebook lapu un izvēlies sev ērtāko laiku deju nodarbībām.trds