Amber-Muse-Heartthrob-APP2

Par Amber Muse’s Das Boot Party galveno viesi 21.jūlijā kļūs Heartthrob no Berlīnes


21. jūlijā uz kuģa “Vecrīga” klāja skanēs autentisks house un techno mikslis: uz Amber Muse’s Das Boot ballīti no Berlīnes ar savu setu ieradīsies amerikāņu dīdžejs un producents Heartthrob, kopā ar viesi uzstāsies Rīgas duets Taran & Lomov. Pasākums notiks ar Hartwall Original Long Drink atbalstu.


Divpadsmit gadu laikā, uzstājoties ar pseidonīmu Heartthrob, Džesijs Siminskis no Mičiganas ir ieņēmis pats savu nišu underground house un techno jomā. Viņa diskogrāfijā ir trīspadsmit relīzes pie ietekmīgiem leibliem – Ričija Hotina Minus, Ghostly, Svena Vata Cocoon, BPitch Control, Mute un pašam sava ISNISNT. Tāpat uzskaitāmi divi desmiti remiksu Depeche Mode, The Knife, Plastikman, Fischerspooner u.c.

2000-šo gadu vidū ar Magdas starpniecību viņš iepazinās ar Ričiju Hotinu un piecus gadus izdeva mūziku uz viņa slavenā leibla Minus, kur 2008.gadā iznāca arī Heartthrob debijas albums “Dear Painter, Paint Me”. Šajā desmitgadē Džesijs no Amerikas pārcēlās uz Berlīni, un, jau esot tur, pēc veiksmīgās relīzes uz Hot Creations, izveidoja savu skaņu ierakstu kompānija ISNISNT.

Šī gada pavasarī Heartthrob ierakstīja underground hitu “Stop Lorraine” jaunajam Seta Trokslera leiblam Play It Say It un turpina regulāri uzstāties karstākajos pasaules klubos: Londonas Fabric, Berlīnes Berghain, Tokijas Womb un Ņujorkas Output. Rīgā šī būs viņa pirmā uzstāšanās reize.
Amber Muse’s Das Boot uz kuģa “Vecrīga” (11. novembra krastmala 9, pa labi no Akmens tilta) 21. jūlijā sāksies plkst. 22:00. Izbraukšana 22:30, atgriešanās piestātnē 02:30 (reiss bez pieturvietām). Biļetes iepriekšpārdošanā no 10-13 € vietnē Resident Advisor: www.residentadvisor.net/events/1131643. Pie ieejas: 15 €, ja būs brīvas vietas. Pasažieru vietu skaits uz kuģa ir ierobežots – 150 cilvēki.

Bezmaksas Amber Muse mobila aplikācija: Android: https://goo.gl/KhwPdD, iOS: http://goo.gl/I0K6e7.
Ballītē tiks veikta fotografēšana, pasākuma fotogrāfijas tiks publicētas vietnē TestPress.news, kā arī sociālajos tīklos.
Atbalsts: Hartwall Original Long Drink, TestPress.news, restorāns Easy Beer and Burger (Kaļķu ielā 8).