thumb_show-19.php

Par trīskāršējiem Ghetto Basket čempioniem kļūst RA PROPERTIES


Krāšņi un ugunīgi noslēgušies Ghetto Basket superfināli ar Renāra Zeltiņa un Raimonda Elbakjana vadīto  šovu, kura laikā stunt braucēja Jāņa Rozīša motocikls un Ata  Ieviņa  izpildītā AC/DC dziesma “Highway to Hell” pieskandēja  Grīziņkalnu.


thumb_show-21.php
Par trīskārtējiem Ghetto Basket čempioniem kļuva komanda “RA Properties” –

Jānis Āre, Andris Epners, Kristaps Jurjāns un Nauris Miezis. Spēlē kā MVP tika noteikta visa komanda, uzsverot, nozīmīgu faktoru – komandas nemainīgo sastāvu.

Otro vietu izcīnīja ONE DESIGN/Mazais, komandā spēlē Artūrs Kramiņš, Toms Straudovskis, Kārlis Večens un Sandis Silavs.

Trešā vieta ir komandai “HyDuck/CLM”, kurā spēlē Uģis Kasparāns, Hedijs Šliters, Dainis Ulāns

un Pauls Bergs.

Ceturtā vieta – komandai“HDGHETTO.TV” ar Renāru Uzraugu,  Kārli Zīlīti, Ivaru Žvīguru un , Rolandu Nārķi sastāvā._DSC3003

Tautas klases jeb Pacanu grupas finālu un uzvarētāji ir komanda“Cheff” ar Nilu Ozoliņu, Robertu Martinovski, Kristapu Purpļeviču un Rihardu Ozolnieku.

Savukārt Sprite Robin hood trīspunktu metienu konkursa uzvarētājs ir Kaspars Ivanovs, kurš dosies braucienā uz NBA spēli Barselonā!

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games savos pasākumos un aktivitātēs pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.