Publicitātes foto_Holi krāsu festivāls 2016 gada vasara

Paziņoti pirmie „HOLI krāsu festivāls“ mākslinieki


2017. gada 3. jūnijā Rīgā, Lucavsalā notiks jau trešais „HOLI krāsu festivāls“, kas aicina izbaudīt viskrāsaināko, radošāko un pozitīvām emocijām bagātāko mūzikas, mākslas un aktīvās atpūtas festivālu Latvijā. Vienuviet pulcējot jauniešus, ģmenes ar bērniem, draugus un domubiedrus. Svinēsim gan mācību gada beigas un vasaras sezonas atklāšanu. Šogad festivālā gaidāma krāšņa mūziķu un DJ programma, daudzpusīgas aktivitātes visai ģimenei aktīvās atpūtas, mākslas un sporta zonās, kā arī kopīgās krāsu mešanas – #holilv momenti.


Nosaukti arī festivāla pirmie mākslinieki – pašmāju indīpopa grupa ”Franco Franco”, kas nu jau plašāk pazīstami sabiedrībā arī kā viena no grupām, kas veiksmīgi startēja Eirovīzijas 2017 konkursā kā vieni no finālistiem, kā arī festivāla muzikālo programmu papildinās solomākslinieks The Ludvig jeb īstajā vārdā Jēkabs Ludvigs Kalmanis ir jaunais mākslinieks, kurš ar savu mūziku jau paguvis apburt daudzus.TheLudvig

Nosauktie ir tikai pirmie festivāla mākslinieki, un drīzumā gaidām nākamo programmas papildinājumu, lai atklātu, kas vēl šovasar uztāsies Lucavsalā.

„Latvijā „HOLI krāsu festivāls“ pirmo reizi notika 2015. gadā ar mērķi raisīt Latvijas sabiedrībā prieku un laimi, nojaucot izveidotās sociālās barjeras un ļaujoties mirkļa burvībai. Vērojot pirmā un pērnā gada festivāla apmeklētājus un viņu emocijas, nešaubīgi varu teikt, ka mums ir izdevies mērķi sasniegt. Tāpēc esam gatavi veiksmīgi iesākto turpināt“, saka „HOLI krāsu festivāla“ idejas autors Zigurds Kursišs.

Festivāla biļetes iespēja iegādāties „Biļešu servisa“ kasēs un festivāla mājas lapā www.holi.lv.

„HOLI krāsu festivāla“ saknes meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana un dejošana. Tas ir prieka radīšanas festivāls; laiks, kad viss tiek piedots.

www.holi.lv

Facebook.com: www.facebook.com/holikrasufestivals

Twitter.com (LV): www.twitter.com/krasufestivals

Instagram: https://instagram.com/krasufestivals

YouTube: www.youtube.com/user/krasufestivals