Lovebirds-770

Pēc Amber Muse uzaicinājuma – Rīgā uzstāsies Lovebirds no Berlīnes


Modernajā house mūzikā ir vairāki atslēgas vārdi, un Lovebirds ir viens no tiem. Pēc ilgām pārrunām, atsaucoties Amber Muse uzaicinājumam, pazīstamais Berlīnes producents uzstāsies Rīgā, 22. septembrī, klubā Secret Garden, Grēcinieku ielā 28. Ballīte norisināsies ar Pepsi atbalstu, tajā spēlēs arī leibla pārstāvji Taran & Lomov un ZaZzy.


Modernajā house mūzikā ir vairāki atslēgas vārdi, un Lovebirds ir viens no tiem. Pēc ilgām pārrunām, atsaucoties Amber Muse uzaicinājumam, pazīstamais Berlīnes producents uzstāsies Rīgā, 22.septembrī, klubā Secret Garden, Grēcinieku ielā 28. Ballīte norisināsies ar Pepsi atbalstu, tajā spēlēs arī leibla pārstāvji Taran & Lomov un ZaZzy.
Lovebirds press pic

Lovebirds ir solo projekts, kuru veidojis Sebastians Dorings no Berlīnes. Pēc vairākiem lieliskiem skaņu ierakstiem ietekmīgos leiblos Winding Road Records, Freerange, Buzzin Fly, OM records un Liebe*Detail, viņš nokļuva pasaules topos ar himnu deep house stilā “Want You In My Soul”, kuru 2012. gadā ierakstīja kopā ar Stī Daunsu.

Viņa lielāko kluba hītu vidū ir arī tādi šedevri kā “M.U.S.I.C.” (leiblā ar Vincenzo TEARDROP), modernā klasika “In The Shadows” (Winding Road) vai deju hīts “The Rat” (Freerange). Runājot par “Want You In My Soul”, kopš tā laišanas klajā YouTube vietnē skaņdarba klausījumi sasniedz gandrīz 5 miljonus reižu, 2011. gadā tas kļuva par vispārdotāko singlu Traxsource, pirms diviem gadiem piedzīvoja atkārtotu izdošanu kopā ar klipu, ir aktuāls līdz šim brīdim un skan daudzos house setos.


Ballīte ar Lovebirds piedalīšanos 22. septembrī sāksies 23:00, klubā Secret Garden, Grēcinieku ielā 28. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas www.residentadvisor.net/events/1010254 no 5-7 € + komisija (vietu skaits ierobežots, pārdošanā tikai 150 biļetes). Pie ieejas 10 €, ja būs brīvas vietas pēc iepriekšpārdošanas: līdz 01:00 – 7 €, studentiem ISIC/RSU – 5 € līdz 01:00.


Bezmaksas mobilais pielikums Amber Muse app pieejams šajās saitēs: https://goo.gl/KhwPdD (Android) un http://goo.gl/I0K6e7 (iOS).

Atbalsts: Pepsi, www.testpress.news, reklāmas materiāli: www.pm-tm.lv.

Oficiālais klips Lovebirds feat. Stee Downes “Want You In My Soul”


Informāciju sagatavoja Dancebox.