636005871369280477-1627227223_tinder-1050×482 (1)

Personīgā pieredze: Tinder randiņš


Tuvojas gada romantiskākā diena – 14. februāris. Vispasaules mīlestības diena. Par godu šai dienai YOUNGLV komanda veiks nelielu eksperimentu visa mēneša garumā par vienu no populārākajiem iepazīšanās veidiem – tinder! Pavisam noteikti esiet par to dzirdējuši. Katru nedēļu viena brīvprātīgā meitene dosies uz randiņu ar kādu no aplikācijā tinder sastapto puisi, lai pastāstītu par savu pieredzi! Katrā no februāra piektdienā jauns stāsts, emocijas, pieredze, varbūt, ka viņai paveiksies sastapt savu īsto!


Sāksim ar to, kas ir tinder? Tā ir interneta iepazīšanās aplikācija, to nepieciešams lejupielādēt savā viedtālrunī vai planšetdatorā. Uzstādījumos iespējams izvēlēties vēlamo vecumu un attālumu. Sākot šo interneta spēli, parāda cilvēkus, kuri ir Tavā izvēlētajā attālumā un vecuma grupā. Viss, ko Tev atliek darīt, ir norādīt, vai pēc profila, kurā var būt pāris bildes, bet var arī nebūt, Tev šis cilvēks simpatizē vai nē. Ja būs abpusējas simpātijas, Jūs varēsiet uzsākt saraksti.

Tad nu es tā arī darīju. Mani sauc Rebeka un man ir 23 gadu. Vēlamo rādiusu izvēlējos 20 kilometri, bet vecumu – man vienmēr patikuši nedaudz vecāki puiši par mani, tāpēc izvēlējos no 24 līdz 28 gadiem. Jāsāk ar to, ka es biju izbrīnīta par to, ka tik daudz ļoti simpātisku puišu ir vieni.


Stāstījumu par to, kā ir gājis Rebekai, sadalīsim trīs blokos!

  1. Pirmā ziņa;
  2. Kā abi jaunieši nonāca līdz randiņam;
  3. Visbeidzot – randiņš!

Pirmā ziņa

Jāsāk ar to, ka uz ziņām – čau, kā Tev iet? – Es neatbildu!

ZIŅA: Sveika! Es nekautrēšos un uzrunāšu Tevi, jo kam gan šī aplikācija ir domāta! Tu izskaties ļoti simpātiska, tāpēc riskēšu un jautāšu, ko Tu teiktu, ja mēs dotos iedzert kafiju?

Sākumā es nezināju, ko atbildēt, bet tad sapratu, ja reiz esmu pieņēmusi šo izaicinājumu, es došos!

Pēc pāris dienu ilgas sarakstes es devos uz randiņu!

Kā pagāja mūsu randiņš?

„Mēs tikāmies trešdienas dienā, biju nogurusi no Universitātes un treniņiem! Man bija nedaudz slikts garastāvoklis, par ko informēju arī puisi, bet puisis jauks, gribot to man uzlabot, atbrauca no Saldus, kur viņš dzīvo. Viņš mani sagaidīja ar trīs skaistām rozēm,             mēs devāmies nelielā pastaigā, biju izbrīnīta par to, kāds džentelmenis viņš bija. Sarunas raisījās ļoti raiti un jauki, bet.. Turpmāk bija liels BET! Pēc stundu garas pastaigas, viņš man iedeva roku, un tas bija mans BET! Kas gan tur ir.. Tomēr tā ir tuvība, ar ko, manuprāt, pirmajā reizē nevajadzētu steigties. Tas mani apstādināja, turpmāk aizvien vairāk mēģināju attālināties, un šīs vēl nesākušās attiecības nomira dabīgā nāvē!

Secinājums

Ne visas meitenes ir vienādas, tomēr nevajadzētu steigties, kā arī, protams, ka tādas lietas ir jājūt! Gaidīsim, kāds būs nākamais stāsts!