samoilovs-smedins-sportazinas

Pludmales volejbolisti Solovejs un Toms Šmēdiņš sasniedz pamatturnīru CEV “Satellite” turnīrā Kaļiņingradā


Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Solovejs un Toms Šmēdiņš ceturtdien pārvarēja Kaļiņingradā notiekošā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) “Satellite” sērijas turnīra kvalifikāciju.


Atlasē duets bija saņēmis pirmo numuru, kas pirmo kārtu deva brīvu, bet izšķirošajā, otrajā, kārtā viņi ar 2-1 (21:17, 19:21, 16:14) grūtā duelī uzveica mājiniekus Antono Safonovu un Vasiliju Andrianovu, kuriem bija astotais numurs.

Tikmēr kvalifikāciju nepārvarēja talantīgie Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits. Divkārtējie pasaules jaunatnes čempionātu medaļnieki kvalifikācija bija izlikti ar sesto numuru, bet jau pirmajā kārtā ar 0-2 (16:21, 17:21) piekāpās dāņiem Madsam Rosageram un Martinam Transam Hansenam.

Pamatturnīrā, kas sāksies piektdien, no Latvijas vīru pāriem piedalīsies arī Rihards Finsters un Edgars Točs, kā arī Atvars Vilde un Haralds Regža. Arī dāmu turnīrā piedalīsies trīs Latvijas dueti – Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, Alise Lece un Marta Ozoliņa, kā arī Agnese Caica un Ilze Liepiņlauska.

Kā zināms, jau nākamajā nedēļā astoņi Latvijas dueti Jūrmalā piedalīsies Eiropas čempionātā. Pirms tā kļuvis zināms, ka Mārtiņa Pļaviņa un Regžas, kā arī Finstera un Toča dueti pārtraukuši sadarbību ar savu treneri Aigaru Birzuli. Šonedēļ Pļaviņš atpūtina ceļgalu, tāpēc Regža uz Kaļiņingradu devies spēlēt pārī ar Vildi.