g-background-5-1

Populārākie latvieši Youtube vidē


Latvieši kā tauta vienmēr tiek raksturota kā darbīga, daudzpusīga un radoša. Novembris ir patriotiskākais gada mēnesis, tieši tādēļ YOUNG.LVvēlējās  pastāstīt par pieciem populārākajiem latviešiem youtube, kur tie atspoguļo tieši šo raksturojumu.


  1. Monami Frost

Viena no populārākajām latviešu youtuberēm noteikti ir Irēna Straume. Modeli, youtuberi, vizāžisti un fotogrāfi pazīst ne tikai visa Latvija, bet arī liela daļa pasaules. Irēna savus skatītājus piesaista ar tetovējumiem, stilu un dzīvesveidu Anglijā, uz kurieni pārvākusies pirms septiņiem gadiem.

Kanāla nosaukums – Monami Frost

Sekotāju skaits – 350171 tūkstoši

Kopējais skatījumu skaits – 20 809 091 miljoni

Peļņa gadā- aptuveni 2547-41208 tūkstoši eiromonami

  1. Chanelegance

Beāte Jonīte ir latviete, kas izpaužas youtube vidē, veidojot video par vegānismu, ceļošanu, modi un skaistumkopšanu. Pirms trīs gadiem, veidojot savu pirmo video, viņa vēl nenojauta, ka kļūs par vienu no pazīstamākajām blogerēm Latvijā un, ka lielākā daļa fanu būs no visas pasaules.

Kanāla nosaukums – Chanelegance

Sekotāju skaits – 152 741 tūkstoši

Kopējais skatījumu skaits -7 601 200 miljoni

Peļņa gadā – apmēram 1000- 16 646 tūkstošiiouytfd

  1. Evelīna Parkera jeb Makeuparevelinu

Sākot ar video par kosmētiku un modi, Evelīna ir nonākusi līdz tam, ka ir modele, reklāmas seja un viena no slavenākajām jaunietēm Latvijā. Savos video viņa stāsta par dažādiem pasākumiem, dod ieteikumus un atbild uz sekotāju jautājumiem.

Kanāla nosaukums – Evelina Parkera

Sekotāju skaits – 42 434 tūkstoši

Kopējais skatījumu skaits – 2 644 926 miljoni

Peļņa gadā – nav zināma, jo lielākā daļa video ir dzēstidfgvbhj

  1. Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš

Šie puiši ar savu pozitīvismu liks smieties ikvienam. Tāds arī ir viņu mērķis- sniegt materiālu, kas katram skatītājam uzlabos garastāvokli un kopumā padarīs pasauli par pozitīvāku vietu. Ja ir slikts vai nomākts garastāvoklis, tad uz priekšu- ieslēdz FunFaceTV!

Kanāla nosaukums – FunFaceTV

Sekotāju skaits – 37 695 tūkstoši

Kopējais skatījumu skaits – 10 175 202

Peļņa gadā – apmēram 1546- 25 197 tūkstošiytghbn

  1. Sindijalo

Sindija Lozgačova tiek dēvēta par populārāko jaunieti Latvijā, jo viņa ir visur- reklāmās, pasākumos, koncertos, internetā, un vēl daudz kur citur. Šī meitene veido savus youtube video par itin visu- skolu, ikdienu, modi, ēdienu un pasākumiem. Un, bez šaubām, varētu nosaukt vēl ļoti daudz lietu, jo Sindijas video ir tiešām daudzpusīgi.

Kanāla nosaukums – Sindijalo

Sekotāju skaits – 34 400 tūkstoši

Kopējais skatījumu skaits – 1 929 968 miljoni

Peļņa gadā – nav zināma, jo lielākā daļa video ir dzēstiiuytrds