large_734973ab-1050×590

Problēmjautājums: Ghetto Games Brīvprātīgo akadēmija

 


Bieži vien ne tikai no vecākiem, bet arī no pašiem jauniešiem var dzirdēt neapmierinātību par to, ka trūkst iespēju, ar ko nodarboties. Nav interesanti, dārgi, nepieejami… Tā vietā tiek atmests veselīgs dzīvesveids un jaunieši pievēršas cigaretēm, alkoholam un sēdēšanai pie datora, jo neko citu viņi neredz. TomērYOUNG.LV steidz atturēt neapmierinātos no šiem konkrētajiem piemēriem – izvēlies Ghetto Games, jo īpaši – Ghetto Games Brīvprātīgo akadēmiju!


AWESTRFHYUJIOKLGhetto Brīvprātīgo akadēmija – svarīgākais

Esi pielipis pie interneta un domā, ka dzīve aiz loga tomēr ir pelēka un garlaicīga? Tādā gadījumā tu vēl neesi dzirdējis par Ghetto Games ietvaros nedzirdētu projektu – Brīvprātīgo akadēmiju! Tā ir lieliska iespēja izjust Ghetto garu, kļūt par daļu no vienas lielas ģimenes un darīt šo pasauli kaut pavisam nedaudz labāku. Ja Ghetto Games ir sports, tad Ghetto Brīvprātīgo akadēmija ir vēl papildus tas, kas notiek šīs milzīgās kustības otrā pusē. Ja tu jau sen sapņo iejusties Ghetto Daddy lomā, tad tagad ir reāla iespēja to izdarīt – nevis kaut kur, bet gan tieši Ghetto Brīvprātīgo akadēmijā!

Sapņi ir piepildāmi

Vai esi sapņojis par pasākumu organizatora lomu? Ghetto Brīvprātīgo akadēmija dos tev patiesu iespēju uzsākt izmēģināt pasākumu plānošanu, organizēšanu un vadīšanu. Plāno saistīt savu dzīvi ar dažādiem medijiem? Pateicoties Ghetto Brīvprātīgo akadēmijai tev būs iespēja iegūt nepieciešamās zināšanas (ne tikai teorijā, bet arī patiesā praksē) multimediju vidē. Vai tavai gaumei par daudz cilvēku? Vai tev vairāk patīk rakstīt? Arī tev atradīsies vieta Ghetto Brīvprātīgo akadēmijā – tu iegūsi visas nepieciešamās zināšanas par sabiedriskajām attiecībām un žurnālistiku. Visi tehniskie jautājumi, mārketinga un loģistikas īpatnības, sponsoru meklējumi un darbs ar viņiem, iespēja iegūt perspektīvus kontaktus – tā ir tikai maza daļa no tā, ko tev var dod Ghetto Brīvprātīgo akadēmija. Tur patiešām ir vērts doties. Un aizmirsām pateikt – tiem, kas nevar iztēloties savu dzīvi bez mūzikas, būs iespēja izmēģināt spēkus arī šajā laukā!srhjik

Un kas gan tur tik īpašs?

Ghetto Brīvprātīgo akadēmijā ir izstrādāta sava unikālā bonusu sistēma par katru nostrādāto stundu, tāpēc centība atmaksājas un nepaliek nepamanīta. Par 20 stundām tev pienākas Ghetto cepure un t-krekls. Par 30 stundām – brauciens ar Ghetto jeb citiem vārdiem – „Road Trip with Ghetto family”. Par 40 nostrādātām stundām – jaku un blingu. Un tā ir tikai daļa no visiem bonusiem, ko tu vari saņemt, ja iesaistīsies Ghetto Brīvprātīgo akadēmijā. Tiem, kas arī pabeigs Ghetto Brīvprātīgo akadēmiju, būs iespēja pavadīt vairāk laika ar pašu Ghetto Family. Un tas viss ir pilnīgi bez maksas! Vai tu vēl domā par to, vai ir vērts iesaistīties?

Jauna diena – jauna pieredze

Gaidāmi visdažādākie uzdevumi. Katru reizi jauna pieredze un prasmes, lai nebūtu garlaicīgi! Sāc kā mazs palīgstrādnieks un beidz kā liels pasākumu organizators, bez kura neiztiks neviens pasākums. Pašiem ģimeniskākajiem un sirsnīgākajiem ir iespēja strādāt ar bērniem un pusaudžiem no bērnu namiem un sociālajiem centriem. Tehniskākiem prātiem ir iespēja strādāt ar mazāku vai lielāku tehniku. Komunikablajiem darba uzdevumos būs saziņa ar potenciālajiem klientiem, sponsoriem un citiem ne mazāk ambicioziem cilvēkiem.

awesdrtgyujl

Kāds meklē jēgu, cits – iespēju

Ghetto Brīvprātīgo akadēmija vienmēr ir priecīga redzēt visus, kas ir gatavi jaunām iespējām un pārbaudījumiem, gatavi pievienoties Ghetto komandai. Iespēja pievienoties ir jebkuram interesentam. Kas jādara? Tik vien kā jānosūta e-pasts (sanda.bruna@gmail.com). Pēc tam jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju – visu, kas jādara tālāk. Tāpēc nesēdi, rokas klēpī salicis un sāc rakstīt! Varbūt, ka tas izmainīs tabu dzīvi par 90 grādiem – uz augšu!

Sajūties kā daļa no Ghetto Family

Kopā ar tādiem pašiem brīvprātīgajiem, kā tu pats. Ar vienaudžiem, ar kuriem tu, iespējams, saistīsi ne tikai savu darbu, bet arī savu dzīvi. Ar cilvēkiem no dažādām sfērām, sākot no mūzikas, beidzot ar mārketingu un loģistiku. Ar sponsoriem – cilvēkiem, kuri novērtē tavas idejas un centienus un turpmākajā nākotnē tev būs gatavi palīdzēt tevis paša centienos. Un, protams, ar brīnišķīgo Ghetto Family komandu, bez kuras nebūtu ne Brīvprātīgo akadēmijas, ne visu šo pasākumu, pat ne šī raksta – leģendārie Raimonds Elbakjans jeb Ghetto Daddy, Renārs Zeltiņš, Antons Semeņaks jeb Faņķiks un daudzi, daudzi citi!iuytrefdgh


Ko man iemācīs Ghetto Brīvprātīgo akadēmija?

Iedvesmoties un iedvesmot citus! Beidzot Ghetto Brīvprātīgo akadēmiju tu sāksi strādāt, analizēt un uzkrāt kontaktus. Par visu tevis padarīto un centieniem tev būs tikai karmas punkti, kā arī gods un respekts. Piedevām tas viss tev iemācīs, kas ir mīlestība – pret savu veselību, pret sevi, saviem tuvākajiem un pašu dzīvi kopumā. Tā iemācīs būt kustībā, dzīvot interesantu un aktīvu dzīvesveidu, piepildot katru dienu ar jaunām krāsām. Vēl aizvien domā par to, vai vēlies pievienoties? Domājam, ka atbilde ir skaidra!

 Viedokļi:

Aiga Zane (Rīgas tehniskā universitāte): Ghetto ir milzīgas spēles. Zinu, ka viss sākās no basketbola, bet tagad tas ir ļoti izaudzis. Tagad arī Brīvprātīgo akadēmija – vēlos izmēģināt spēkus tajā, kā arī atkal iet uz basketbolu. Tas ir lielisks veids, kā lietderīgi pavadīt laiku.

Maris Redrigs (Rīgas 1.internātskola): Ghetto – tā ir vieta, kur sapulcējas foršie, sportiskie jaunieši un spēlē basketbolu, futbolu un florbolu. Man pat ir paziņa, kurš pateicoties Ghetto ir izveidojis savu komandu. Es nodarbojos ar peldēšanu, kas prasa ļoti daudz spēka, taču man nekas nebūtu pret pievienošanos Ghetto Brīvprātīgo akadēmijai.

Dace Vaivade (Ghetto Family): Ghetto – tā ir ne tikai mana profesionālā karjera, bet arī dzīvesveids, kas atspoguļo manu dzīves pozīciju, vērtības un vēlmi darīt pasauli labāku. Arī vecāka gadagājuma cilvēki to novērtē un ciena – vēl aizvien neviens nav sūdzējies, izņemot tos brīžus, kad vēlu vakarā skaļāk pagriežam mūziku.

Vēlies pievienoties? Tad gaidām tavu pieteikumu uz vaivade.dace@gmail.com e-pastu!

 

Materiāla autori: Ņikita Podobeds, Tatjana Fomičeva