pexels-photo-189449

Radošums un profesionalitāte — kā skolēni reklamē savus mācību uzņēmumus


Jau šodien tepat Rīgā sapulcējās 100 skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) no 13 pasaules valstīm. Jaunieši gatavi aktīvi parādīt pašu ražotos produktus, starp kuriem ir inovatīvas tehnoloģijas, stilīgi apģērbi un aksesuāri, dažādi gardumi, noderīgas mājlietas, mājas dekori un citi priekšmeti. Katrs skolēnu mācību uzņēmums sagatavojis savai produkcijai arī reklāmas rullīti — starp tiem gan mājās veidoti video, gan tādi, ko, šķiet, veidojušas reklāmas aģentūras. Skolēnu radošo un profesionālo pieeju piedāvājam novērtēt, noskatoties 6 labākās skolēnu mācību uzņēmumu reklāmas.


1. Zviedru uzņēmums “Youth Store YE” par paraugu ņēmuši labākās pasaules augstās modes reklāmas. Starp viņu piedāvātajiem produktiem — plašs apdrukātu T kreklu un džemperu klāsts.

2. Kuru mācību programmu izvēlēties? Atbildi palīdzēs atrast SMU “SmartCompare” izveidotā mājaslapa. Savukārt viņu reklāma palīdzēs gūt iedvesmu un motivēs sekot saviem sapņiem.

3. Tiem, kas iestrēguši ikdienas rutīnā, nepieciešama ekstrēma pieredze. Viena no šādām pieredzēm ir “Cafcoa JA-YE” kafija no Somijas, kura stiprumā līdzinās peldei ziemas vidū. Un jaunieši nav baidījušies to parādīt arī savā reklāmā!

4. Dānijas uzņēmums “Unobrush” ir viens no inovatīvākajiem starp šī gada SMU. Tā unikālais produkts maina to, kā tīrām zobus, uzlabojot ne tikai procesu, bet arī kvalitāti. Savu reklāmu uzņēmums izstrādājis tikpat nopietni kā produktu, izveidojot televīzijas cienīgu video rullīti.

5. Pavasara sajūtas savā reklāmā notvēris skolēnu mācību uzņēmums “Element UF” no Zviedrijas, kas publikai atrāda savas elegantās rotaslietas. Viegli, stilīgi un radoši.

6. Ja somiņā integrēts lādētājs akumulators, par telefona baterijas līmeni vairs nav jāuztraucas — to pierāda Itālijas SMU “Deepsy JA” ražojumi. Ar reklāmu, kas uzņemta “mājas video” stilā, uzņēmums atgādina par visiem labajiem mirkļiem, ko varam notvert ar savu telefonu.


Vai jūs apmeklējāt šodien Domina Shopping un iepazināties ar skolēnu idejām?