Pillar-Post

Redzēts online pirms 15 minūtēm: 3 kaitinošas lietas, sazinoties sociālajos tīklos


Nepareizs alfabēts, punkts teikuma beigās, „redzēts”, bet bez atbildes, un citas komunikācijas problēmas – kas visvairāk kaitina jūs? YOUNG.LV aptaujāja jaunos rīdziniekus, lai uzzinātu, kāda ir viņu attieksme pret komunikāciju mūsdienās.


Punkts teikuma beigās – slikts garastāvoklis?

Punkts – tas ir loģisks stāstījuma teikuma nobeigums. Neieliekot punktu teikuma beigās latviešu valodas stundās, jūs riskējat ar samazinātu atzīmi. Taču runā, ka, čata laikā teikuma beigās ieliekot punktu, jūs riskējat ar ko vairāk. Tam ir tik liela nozīme: „Skaidrs.”. Un ko par to teiktu mūsu aptaujātās meitenes un puiši?Attēlu rezultāti vaicājumam “facebook sarakste”

Gramatikas nacistu ļaunākais murgs!

Gramatiskās un stila kļūdas rakstībā un runā tradicionāli tiek uzskatītas par neizglītota cilvēka pazīmēm. Taču sociālajos tīklos tās kā reiz tiek sastaptas visvairāk. Ko par to domā puiši, ko – meitenes? „Nošaut nedrīkst atbrīvot”?16176763_1294473823928882_1091339436_n

Atzīme „Redzēts” bez atbildes

Reālajā dzīvē, kad mums kaut kas tiek pateikts, uzdots jautājums, ir ļoti grūti neatbildēt. Nedrīkst izlikties, ka neesat dzirdējuši vai jūs esat aizņemti, jo esat sarunu biedra acu priekšā. Cita lieta – sociālie tīkli. Vai drīkst apskatīt ziņojumu, neatbildot, tādējādi nebaidoties no nosodījuma? Vai varbūt tomēr ir jābaidās?Attēlu rezultāti vaicājumam “seen message on facebook”