2-1-1

Rīdzinieka un dziesmu autora Slavas Zoloto 10 domas


Uzlecošais mākslinieks un nākotnes zvaigzne – dziesmu autors un izpildītājs no Rīgas – Slava Zoloto. 2016. gadā Sanktpēterburgā Slava klajā laida savu pirmo dzejoļu krājumu “Dvēseles pulss” (kr. val. “Пульс души”). Tomēr pie sasniegtā viņš neapstājās un šī gada februārī kopā ar Edgaru “ДаКрай” sarakstīja pirmo albumu “Instinkts” (kr. val. “Инстинкт”). Iedvesmojoties no radīšanas idejas, 2017. gadā viņš kopā ar komandu uzfilmēja trīs klipus un uzstājās Elektrum arēnā ar dziesmu “Bads” (kr. val. “Голод”). Šobrīd Slava gatavo singlus ar vietējiem un ārzemju māksliniekiem.


 

1. Kā Jūs atklājāt sevī talantu?

 

Es nesauktu to par talantu, drīzāk par spēju, ko es sevī atklāju un vēl līdz šim attīstu. Izteikt savu iedvesmu dzejoļu formā manī pamodināja pirmā mīlestība, kad mums bija 16.

2. Kas Jums sniedz cerību un palīdz garīgi?

 

Mani iedvesmo man tuvie cilvēki, tieši viņi man tic un vienmēr atbalsta. Esmu ļoti pateicīgs savai mammai, mīļotajai meitenei Valei, draugiem Dimam un Ruslanam un daudziem citiem. Es uzaugu ģimenē bez tēva un naudas, visu vajadzēja sasniegt pašam. Tāpēc es arī sāku rakstīt mūziku – tas man deva iespēju pabarot ģimeni un izrauties dzīvē uz augšu.

3. Pastāstiet mazliet par to, ko darāt tagad un kādi ir jūsu nākotnes plāni?

 

Šobrīd es gatavoju divus sadarbības singlus, kā arī tuvākajās dienās notiks klipa uzņemšana. Pēc tam es gribētu vairāk ieguldīt darbu kā solists. Albums jau ir sarakstīts, atlicis to ierakstīt. Iespējams, ka tas sastāvēs no divām daļām. Lielākā daļa spēku tiks izmantota, lai gatavo materiālu izplatītu Krievijā un citur pasaulē.

4. Kāds ir Jūsu mīļākais citāts un kāpēc tieši tas?

 

“Strādā ar labākajiem, lai kļūtu labākais”. Pēdējā laikā šis citāts rod atbildi manā dzīvē, jo tad, kad strādā ar cilvēkiem, kas ir pārāki par tevi, tu pats sāc kļūt labāks. Ar hobijiem gan ir citādāk, tur tu izvēlies līdzīgākus cilvēkus sev. Tas ir liels darbs ar savu egoismu. Tie, kuri noliek savu egoismu pirmajā vietā, domā, ka zina visu un tāpēc sev apkārt izvēlas nekompetentus cilvēkus, lai izceltos uz viņu fona.

5. Kā Jūs sevi redzat pēc 10 gadiem?

 

Es, protams, neesmu gaišreģis, bet šobrīd pielieku visas savas pūles, lai tas, ko daru, nestu rezultātus.

6. Kas Jūs visvairāk iedvesmo?

 

Mīlestība, dzīve, cilvēki, radošais izsalkums, sportiska interese, ceļošana, iziešana no komforta zonas, izaicinājumi, mērķi. 

7. Kādi ir tuvākie projekti, ko plānojat?

 

Pats tuvākais, kas gaidāms, ir jaunās dziesmas klips. Pagaidām gan noslēpums, kuras dziesmas.

8. “Slava Zoloto”, vai tas ir pseidonīms?

 

Tas ir vārds, kas man ir pasē. Divus gadus centos izdomāt sev pseidonīmu, bet beigās izlēmu palikt pie sava vārda un uzvārda.

9. Ko jūs izvēlētos – muzicēt vai ceļot?

 

Ceļot muzicējot.

10. Ko Jūs varētu novēlēt jauniešiem, kas sevi vēl meklē?

 

Izturieties nopietni pret to, kas jums patīk un strādājiet tā, kā neviens. Iemācieties saprast, kas ir jūsu mērķi, izvēlieties savu ceļu un nesavtīgi palīdziet!

2-1-1

Аutors: Darja Petruseviča