de-flou-logo

Rīgā atklās klubu “De Flou”, kur skanēs jaunās skolas hip-hop


Piektdien, 15. decembrī, Alojas kvartālā, kas īpaši populārs dažādu ballīšu cienītāju vidū un piedāvā vairākas izklaides vietas, durvis vērs pavisam jauns klubs. “De Flou” atradīsies A. Briāna ielā 9a, tas paredzēts kā pulcēšanās vieta hip-hop jaunās skolas piekritējiem, kuriem patīk ballītēs līdz pat rītam – klubs strādās līdz 9.00 no rīta.


de-Flou-fasade
“Pirms vairākiem mēnešiem kopā ar Arturu Artu apspriedām, ka pilsētā nav vietas, kur skanētu mūzika, ar kuru mēs dzīvojam, un nolēmām, ka izeja ir viena: jārada šāda vieta pašiem”, – stāsta viens no “De Flou” dibinātājiem Dāvids Dolidze.
Komandu papildināja vēl divi līdzīgi domājošie – Oļegs Dals un Balis, – kuri kopīgi izstrādāja “De Flou” muzikālo formātu un imidžu. “Mēs vēlamies aiziet no meinstrīma un piedāvāt auditorijai hip-hop jauno skolu, kuras Rīgā pietrūkst, kā arī izveidot noteiktu kopienu, lielu ģimeni, kuras pārstāvjiem ir līdzīgas gaumes mūzikā, apģērbā, dzīvesveidā, – stāsta partneri. – Par kluba muzikālo formātu rūpēties mums palīdzēs talantīgi cilvēki no apvienības BELAYAPIRAMIDA”.
Vēsturiskās ķieģeļu ēkas pārveidi ar velvju griestiem veica dizaineris un gaismu mākslinieks Jevgēņijs Mironovs sadarbībā ar būvniecības inženieri Jevgēņiju Latišonku.
Kluba atklāšanā, kuru apmeklēs Latvijas repa vides pārstāvji un sabiedrībā pazīstamas personas, spēlēs dīdžeji Aspirins, FDE, BELAYAPIRAMIDA un Cash Only. Turpmākajos plānos – dažādu Latvijas, Krievijas, Lielbritānijas, ASV un citu valstu mākslinieku uzstāšanās katru nedēļas nogali. Turklāt klubs sola kļūt par platformu, kas palīdzēt atklāt un iepazīt jaunos talantus.
Pirmajā atklāšanas nedēļas nogalē “De Flou” ieeja būs bezmaksas, bet ievērojot stingru face control – klubs gaida stilīgus un modernus apmeklētājus. Oficiālais pasākuma sākums 15. decembrī plkst. 22.00. Pārējās piektdienās un sestdienās biļete maksās 5 €. Kluba ietilpība ir 140 cilvēki. Darba laiks no 00.00-09.00.
de-flou-logo