chester_magazine-1280×720

Rīgā jau otro reizi atcerēsies Česteru Benningtonu


21.septembrī Rīgas Melnā Piektdiena klubā notiks koncerts “In the End”, kas ir veltīts grupas Linkin Park solistam, ka arī dziesmu autoram Česteram Benningtonam, kas ir aizgājis mūžībā 2017.gada jūlijā. Šīs pasākums tiek organizēts jau otro gadu pēc kārtas un pretendē kļūt par ikgadējo.


Minifestivāla gaitā Latvijas alternatīvās grupas izpildīs Linkin Park grupas hītus, kā arī savas dziesmas. Skatītājiem būs iespēja kopā ar muzikantiem atcerēties  dziesmas, kas iepazīstināja pasauli ar alternatīvo mūziku.

Česters Benningtons dzimis 1976.gada 20.martā Arizona štatā, ASV. Neskatoties uz savu grūto bērnību, puika agri aizrāvās ar mūziku, paralēli izmēģinot vairākas profesijas, tai skaitā arī – burgeru pārdevēju. 1997.gada pēc noklausīšanas kļuva par Xero grupas solistu, kas pēc laika tika nomainīta uz Linkin Park. Pateicoties Čestera vokāla īpašai manierei, grupa ļoti ātri kļuva populāra. Debijas albums Hybrid Theory iznācis 2000.gadā, un tika pārdots vairāk nekā 30 miljonu kopiju. Vēlāk grupai vairākās reizes tika piešķirtas daudzas prestižas muzikālās balvas, un grupas hīti ieņēma augstas vietas pasaules topos.

2017.gada 20.jūlijā muzikanta līķi atrada viņa mājās, Losandželosā. Pēc izmeklēšanas datiem, muzikants izdarījis pašnāvību.


Koncerta piedalās: SEVER, Blinded Memory, Leenlake, Awigo Knows, Dan Mirsky.

Foto