Marella_20_09_18-30

Rīgā nosvinēja zīmola Marella jubileju


20. septembrī jaunajā Marella veikalā notika zīmola 30 gadu jubilejas svinības. Uz pasākumu ieradās dizaineri, modeles, biznesmeņi, mūziķi, sportisti, aktieri, žurnālisti, pastāvīgie klienti un zīmola draugi.


Īpašs vakara viesis, Marella FW18 kolekcijas radītāja, galvenajā biroja pārstāve – itāļu dizainere Eļena Sončini (Elena Sonchini) un eksporta menedžeris Nikola Farri. Eļena speciāli atlidoja no Itālijas, lai nosvinētu jubileju kopā ar visiem viesiem.

Liels gods atrasties šeit un svinēt Marella jubileju tieši Latvijā. Prieks, kā mūsu attiecības ar katru gadu kļūst arvien stiprāki, – teica Sončini.

Uz svinīgo daļu apsveikt kompāniju atnāca Itālijas vēstnieks Latvijā Sebastjāno Fulči, Krievijas vēstniecības un Kazahstāna konsulāta pārstāvji. Vakara gaitā svinības apmeklēja dziedātāja Natālija Tumševica, raidījumu vadītāja Vita Baļčunaite, modes eksperts Deniss Ševeļovs, aktieris Edijs Zalaks, žurnālists Ļevs Berezins, biznesa lēdijas Anželika Miglane un Svetlana Leva, producente Jeļena Tonova, biznesa koučs Alīna Lisina, sporta aktiviste Natālija Ņikuļina un daudzi citi.

Jubilejas svinību pasākuma centrālais elements ir viena no zīmola must-have precēm – mētelis. 2018. gada rudens/ziemas sezonas Marella mēteļu piedāvājumā ir mēteļi gan no filcētas vilnas, gan pūkaina buklē un kažokādai līdzīgas mohēras, un pat no alpakas vilnas.


Atgādināsim, ka veikals Marella bija renovēts un atklāts jaunā vietā šogad aprīlī. Ka liecina vietējie zīmola pārstāvji AB MODEKS, projekta ieguldījumi šajā projektā sastādīja ap 170 000 eiro. Veikala dizaina autori ir arhitektu studija Studio CLS Milānā. Veikala interjera koncepcijas pamatā ir mājas – ikdienas dzīves un itāļu kultūras centrs.