Снимок-1024×665

Rīgā notiks laikmetīgās mākslas izstāde ArtAlea Code 2. On The Move


Rīgā, rezidences Tal Residence hallē, no 21. līdz 29. aprīlim notiks Latvijas laikmetīgās mākslas priekšmetu izstāde, kuru rīko virtuālā galerija ArtAlea.com ar nolūku popularizēt vietējo meistaru darbus.


„Artalea Code 2. On The Move” kļūs par jau trešo virtuālās galerijas izstādi, un tā norisināsies ar kopīgu koncepciju, kuras vienojošais jēdziens ir „kustība” – katrs mākslas darbs, kurš būs apskatāms izstādē, ataino dinamiku, nerimstošas kustības procesu. Izstādē piedalīsies deviņi mākslinieki: Māris Upzars, Elizabete Melbārzde, Lāsma Pujāte, Dmitrijs Lavrentjevs, Alvīne Bautra, Edgars Mucenieks, Liena Muceniece, Aija Bāliņa un Lauris Vītoliņš.

ArtAlea.com ir tiešsaistes platforma, kurā apkopotas Latvijas mūsdienu mākslinieku gleznas, fotogrāfijas un skulptūras. Šobrīd šajā virtuālajā galerijā ir apskatāmi 30 mākslinieku darbi, un tas ļauj aptvert dažādus mākslinieciskos stilus un žanrus no portretiem un ainavām līdz sarežģītām abstrakcijām. Visi darbi, kas redzami vietnē un būs iekļauti ekspozīcijā, ir oriģināli un tiem nav analogu. Jāpiebilst, ka izstādes laikā mākslas cienītājiem būs iespēja arī nopirkt iepatikušās gleznas un skulptūras.

„Apjausma, ka ir pieprasījums pēc laikmetīgās mākslas, nāca pēc divām iepriekš rīkotajām izstādēm – ekspozīcijas apmeklētāji ne tikai izstaigāja galeriju, bet arī interesējās par darbu tapšanu, koncepciju un mākslinieka ideju. Mums ir svarīgi iepazīstināt ar mākslu pēc iespējas vairāk interesentu, šādi gan izglītojot, gan sagādājot estētisko baudījumu. Mēs arī tiecamies popularizēt Latvijas mākslinieku daiļradi ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā,” stāsta virtuālās galerijas Artalea.com izveidotājs un īpašnieks Viktors Duguškins.

Izstāde „Artalea Code 2. On The Move” notiks no 21. līdz 29. aprīlim Tal Residence telpās Elizabetes ielā 39. Darba dienās ekspozīcija būs apskatāma no 13.00 līdz 20.00, bet brīvdienās – no 10.00 līdz 20.00. Bezmaksas ieeja.artalea-code-2-logo-1_1024_1024_1