74d6213503bb70f9733224f4e3eab75c__980x

Rīgā pirmo reizi uzstāsies dziedātājs Misha Marvin


4. novembrī naktsklubā First MIR uzstāsies krievu dziedātājs Misha Marvin, informē portāls balticevents.info. Misha Marvins – dziedātājs, komponists, mūziķis un talantīgs pop-izpildītājs. Gadu mijā Misha ir piedalījies vairāku Black Star hītu ierakstā, kopā ar Natanu, Motu un Egor Krid. Kopš 2015. gada veiksmīgi nodarbojas ar personīgo solo karjeru. Ierakstīja kopīgos hītus ar DJ KAN, Doni, Mot, bet lielāko popularitāti un mīlestību ieguva pateicoties solo darbam «Ненавижу», kas savāca vairāk nekā 3 miljonus skatījumus un protams, pateicoties hītam kopā ar Timati #НуЧтоЗаДела.


Nevienam nav šaubu par lieliskām vokālām iemaņām, tai skaitā pateicoties projektam “Dziedu Kur Gribu”. Nesenie koncerti Krievijas galvaspilsētā un reģionos parādīja cik labi Misha jūt auditorijas vajadzības. Rīgā Marvin izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs viesiem pavsam jaunas dizesmas.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Servss kasēs.  Vairāk informācijas oficiālā naktkluba mājaslapā firstmir.com.