Swan_Lake_48_02

Rīgā rādīs baletu “Gulbju ezers ar 48 gulbjiem”


5. novembrī Dailes teātrī Eiropas turnejas ietvaros baleta trupa “St. Petersburg Festival Ballet” uzstāsies ar programmu “Gulbju ezers ar 48 gulbjiem”, informē portāls balticevents.info. Uzvedums notiks divos cēlienos, P. Čaikovska mūzika.


St. Petersburg Festival Ballet (balets no Sanktpēterburgas) — fantastiska trupa, kas ietver visu, ko sauc par „krievu klasiskā baleta skolu” — klasiski atturīgo eleganci, ХХI gadsimta jauno elpu, izpildījuma ideālo tehniku un krievu dvēseles netveramo plašumu apvienojumā ar patiesi karalisko kostīmu un dekorāciju greznību. Trupa apvienoja jaunus un talantīgus māksliniekus no labākajiem Sanktpēterburgas teātriem.

Trupas viesizrādes ar lieliem panākumiem notikušas ASV, Itālijā, Vācijā, Francijā, Holandē, Beļģijā, Somijā, Portugālē, Ķīnā, Brazīlijā, Meksikā un citās valstīs.

48 dejotājas-gulbji ir pat zināmā veidā rekords. Nekad vēl uz vienas skatuves nav dejojušas tik daudz balerīnas. Parasti baletā „Gulbju ezers” ir paredzēti 16-28 baltie gulbji.

Šobrīd St. Petersburg Festival Ballet mākslinieki ir daudzkārtēji teātra balvas „Zelta maska” kandidāti un laureāti, Krievijas un starptautisko konkursu diplomandi, prestižu apbalvojumu un goda nosaukumu saņēmēji.


Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.