Samantha Fox Quotes-1

Rīgā uzstāsies 80-to gadu seksa simbols Samanta Foksa


20. aprīlī Arēnā Rīgā notiks 80-to gadu diskotēka «Destination 80’s». Pasākuma ietvaros vakara gaitā uz skatuves uzstāsies tādi retro kolektīvi kā Zodiac, Secret Service, Herb McCoy, kā arī grupa JOY, informē portāls balticevents.info. Vakara pārsteigums būs īpašas mākslinieces uzstāšanās. Viņas plakāts bija katram jaunietim, vesela gadsimta seksa simbols – dīva Samanta Foksa (Samantha Fox).


Pašas karjeras sākumā viņa aizgāja modeļu biznesā, bet mūzika palika otrajā plānā. Vienu brīdi Lielbritānijā Samantas tēls bija tik nopietns, ka paradījas arī teiciens «Tik skaista, kā Samanta Foksa!».

Tikai 20 gadu vecumā Samanta iedziļinājās mūzikā. Viņas pirmais singls «Touch Me» kļuva par platīnu, kā arī visi trīs mākslinieces diski ilgu laiku bija topos 15 valstīs. ieskaitot ASV.

Samantas Foksas pirma koncerttūre noritēja ļoti veiksmīgi. Monreālā dziedātāja uzstādīja jaunu rekordu pēc sava koncerta biļešu tirdzniecības ziņā. Kolumbijas lidostā Samantu satika ap 50 tūkst. cilvēku. Bet Indijā uz Foksas trim koncertiem kopumā atnāca 70 tūkst. cilvēku.


80-to gadu popdīva Samanta Foksa Rīgā «Destination 80s» diskotēkā izpildīs savus labākus darbus. Kā informēja pasākuma organizatori, speciāli priekš «Destination 80s» Arēnā Rīgā būs pirmās klases skaņa un apgaismojums, kas viesiem dos maksimālu iespēju izbaudīt jaunatnes mūziku. Biļetes ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

 

Foto