fon 3

Rīgā uzstāsies britu soul mūzikas dziedātājs Tonijs Momrels


26. jūlijā “Splendid Palace” koncertzālē “World Jazz Festival” pirmo dienu atklās britu soul mūzikas dziedātājs Tonijs Momrels.


20 gadus atpakaļ draugs sarunāja ar Toniju pierakstīt pāris vokāla gabalus vienā no vietējām stūdijām Londonā. «Es toreiz kontaktēju ar mūziķiem no vienas hiphopa grupas un pāris no tiem zināja, kā es māku dziedāt. Vienu reizi man piedāvāja atbraukt uz studiju padziedāt un ar to nedaudz nopelnīt. Es atbraucu un tur biju saticis Gloriju Estefaniju». Popzvaigznei ļoti patika Tonija vokāls un jau pēc brīža sākas veiksmīgie darba piedāvājumi.

Mākslinieks sācis uzstāties, rakstīt albumus un gastrolēt ar populārākajiem planētas māksliniekiem. Momrels paspēja pastrādāt kopā ar tādām zvaigznēm kā Uitniju Hjustoni, Eltonu Džonu, Take That, Sade un daudziem citiem.

Jau vairākus gadus Tonijs sadarbojas ar grupu «Incognito». Viņam sanāca strādāt kopā ar viņiem vairāk nekā 10 gadus, bet tajā pašā laikā bija «Sade» un «Reel People» kolektīvu dalībnieks. No 2014. gada Tonijs Momrels ir sācis uzstāties labākos džeza festivālos pasaulē ar savu solo projektu.


Biļetes uz World Jazz Festival 2018 ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Vairāk informācijas oficiālā pasākuma mājaslapā www.worldjazzfest.com.