1

Rīgā uzstāsies dziedātāja Alla Reed ar koncertprogrammu “Šerbūras lietussargi”


16.decembrī uz Lielās Ģildes skatuves dziedātāja Alla Reed uzstāsies ar koncertprogrammu “Šerbūras lietussargi”. Koncerts tiek veltīts Mišela Legrāna jubilejai, informē portāls balticevents.info.


Alla Reed tika līdz finālam vairākos Krievijas televīzijas šovos, kā arī Sočos jauno izpildītāju šovā “Voice” dabūja otro vietu. Ukrainā Alla starptautiskā konkursā “Zelta skifs” kļuva par diplomandu. “Voice” šovā māksliniece bija Aleksandra Gradska komandā un tika līdz pašam finālam, pēc kura dabūja ielūgumu uz Gradska teātri.

Pagājušajā gadā Mišels Legrāns nosvinēja savu 85 gadu jubileju. Šogad Alla Reed izpildīs leģendārā meistara dziesmas sava muzikālā trio pavadījumā. Klavieres – Aleksandrs Šamoņins, kontrabass – Igors Ivanuškins, sitamie – Eduards Laubingers.

“Mišels Legrāns – dzīvs elks. Ar viņa mūzikas palīdzību daudzi cilvēki iemīlējās, skūpstījās un miljoni turpina sapņot. Es ļoti mīlu viņa mūziku. Komponists saņēma 3 Oskarus un 5 Grammy “Labākā mūzika” nominācijā” – stāsta Alla. 


Koncertprogrammas ietvaros būs skatāms unikāls mākslas projekts, krāsu spēle “Ebru Show”, kas Allas koncerta apmeklētājiem palīdzēs iedziļināties Legrāna mākslas pasaulē. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.