47572252_2250786158491494_72533248781058048_n

Rīgā uzstāsies iluzionists Luiss de Matoss


10. un 11. maijā Arēnā Rīgā astoņi pasaules labākie iluzionisti satiksies uz vienas skatuves un prezentēs jauno programmu «Iluzionisti», informē portāls balticevents.info.  


Šovā piedalīsies Portugāles populārākais mākslinieks Luiss de Matoss. Viņa trikus regulāri rāda prime time laikā valsts centrālajā televīzijas kanālā. Savā dzimtenē Luisam ir savs raidījums, kurā viņš propagandē ilūzijas mākslu, reklamējot talantīgus iluzionistus.  

Luiss kļuva par jaunāko burvi, kurš saņēma speciālo balvu «Devant Award» no britu organizācijas «Magic Circle», kas nodarbojas ar maģijas propagandu. Viņa sasniegumu skaitā – «Gada burvis» tituls no Holivudas Burvju Mākslas Akadēmijas, kā arī «Zelta Granola» par ieguldījumu Itālijas mākslā. Rīgas šovā iluzionists rādīs savus labākos trikus.

Šova pirmizrāde notika 2012. gadā Sidnejā. Pēc tam izrādes bija skatāmas tikai prestižajos laukumos visā pasaulē. Viņi bija Austrālijā, Meksikā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Āzijā un Eiropā. Internacionāla grupa apvienoja plaša spektra disciplīnu profesionāļus. Uz Rīgu atbrauks astoņi no tiem un prezentēs savu jauno programmu.  


Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par šovu oficiālā mājaslapā www.theillusionistslive.eu.