Matrang

Rīgā uzstāsies reperis Matrang


6. oktobrī uz First Mir naktskluba skatuves pirьo reizi Rīgā uzstāsies reperis Matrang, informē portāls balticevents.info.


Matrang jeb Alans Hadzaragovs ir dzimis Vladikavkazā un viņam ir 23 gadi. Gluži kā šobrīd izdodas jaunajiem reperiem, tāpat arī viņam paveicās uzstāties dzimtajā pilsētā, pēc tam ievietoja pāris dziesmas sociālajos tīklos, parakstīja līgumu ar Gazgolder leiblu un muzikālā karjera strauji sāka virzīties augšup.

Jauno reperi sauc par “21. gadsimta Coju”. Viņš atgādina “Kino” grupas līderi pēc sava tumšā stila un izpildījuma. Matrang ar savu dziesmu “Meduza” jau skan it visur, sākot ar radiostacijām un beidzot ar fona mūziku tirdzniecības centros.

Mākslinieks Matrang Vladikavkazā parādījās 2017. gadā. Runājot par skatuves vārdu, pie tā izvēles mūziķis piegāja ļoti nopietni. “Mat trang” vjetnamiešu valodā nozīmē — mēness, kuru Alans sauc par savu galveno iedvesmas avotu un savas mūzikas pamatu.

Jaunais kaukāza izpildītājs strauji aizņem augstākās vietas vairākos čartos ar savu dziesmu “Meduza”, kas iekļuva Top-5 iTunes hītos, un tiek uzskatīta par visklausītāko dziesmu sociālo tīklu topā, un 2018. gada pavasarī kļuva par Youtube galveno trendu – dziesmas video sasniedza 35 miljonu skatījumu.  


Rīgā Matrang uzstāsies ar īpašo koncertprogrammu un izpildīs savus populāros darbus, kā arī pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.