potatoes-french-mourning-funny-162971

Šāgada pirmajā ceturksnī “Nuko.lv” apgrozījums palielinājies par 67%


Viens no Latvijā pirmajiem un lielākajiem pārtikas un sadzīves preču lielveikaliem internetā “Nuko.lv” savu apgrozījumu šāgada pirmajā ceturksnī ir palielinājis par 67%, salīdzinot ar tādu pašu periodu 2017.gadā, informēja “Nuko.lv” mārketinga un IT attīstības vadītājs Rolands Dzenis.


Tikmēr pirkumu skaits šāgada pirmajā ceturksnī vien ir pieaudzis par 60%, ja salīdzina ar šo pašu periodu pērn. 2017.gadā šāds pieaugums tika sasniegts visa gada laikā.

Pēc Dzeņa sacītā, iepirkšanās internetā, it sevišķi pārtikas iegāde, kļūst aizvien populārāka un apjoma pieaugums pēdējo gadu laikā ir stabils.

“Pašlaik novērojam, ka arī klientu loks strauji paplašinās un to skaits pieaug visās vecuma grupās. Mūsu vecākajam klientam ir 94 gadi, taču, protams, šīs vecuma grupas īpatsvars ir salīdzinoši krietni mazāks. Taču ne visi, kuri vēlētos iepirkties attālināti, jūtas ērti, lietojot internetu un maksājot ar bankas pārskaitījumu. Tādēļ, ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, no šāgada aprīļa piedāvājam jaunu pakalpojumu, kas nodrošina vieglu iepirkšanos arī tiem, kuri nelieto internetu un vēlas maksāt skaidrā naudā,” stāsta Dzenis.

Pēc viņa paustā, Nuko.lv ir sācis pieņemt pasūtījumus arī telefoniski un klienti var norēķināties skaidrā naudā, saņemot preci pie namdurvīm. “Sākotnēji pakalpojumu testēsim noteiktos Rīgas mikrorajonos – Ķengaragā, Pļavniekos, Purvciemā, Teikā un Juglā, – taču vēlāk to piedāvāsim arī visā Latvijā,” skaidro Dzenis.

Foto

Pēc “Nuko.lv” pārstāvja teiktā, preču, it sevišķi pārtikas, tirdzniecība internetā ir ļoti specifiska, jo pircēji nevēlas pirkt “kaķi maisā”. Tādēļ pakalpojuma sniedzējam ir jāspēj garantēt piegādāto preču kvalitāte un laicīga piegāde, ieteicams – tās pašas vai nākamās dienas laikā. Tāpat arī preču piegādes cenām ir jābūt pieņemamām, tādēļ uzņēmums izvēlējies veikt piegādi bez maksas neatkarīgi no pirkuma summas.

“Tieši laicīgas bezmaksas piegādes ir tas, ko novērtē mūsu klienti visvairāk. Pašlaik esam vienīgais no lielākajiem interneta veikaliem, kas to nodrošina. Līdz ar to mūsu pircēji izvēlas nedrūzmēties lielveikalos, bet mierīgi izpētīt preces un iepirkties apdomīgi. Ticu, ka tā ir viena no mūsu veiksmes atslēgām – apmierināts klients, kurš atgriezīsies, lai iepirktos atkal,” uzskata Dzenis.

Pašlaik Nuko.lv pastāvīgajā klāstā pieejamas 12 083 preces, no tām 2 989 ir svaigā pārtika, 3 731 ir iepakotā pārtika, bet 5 363 – nepārtikas preces.

Nuko.lv populārākie produkti pēc pārdotā skaita 2017.gadā bijuši banāni, piens un citroni.


2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1,8 miljoni eiro. 2017.gadā apgrozījums, salīdzinājumā ar 2016.gadu, pieauga par 56%. Lielveikals internetā “NUKO.lv” ir Latvijas uzņēmums, kas izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu pārtikas un ikdienas precēm. NUKO.lv klāstā ir svaiga pārtika, augļi un dārzeņi, preces mazuļiem un bērniem, piedāvājumi skaistumam un veselībai, kā arī sadzīves, zoo un mājsaimniecības preces.