dfgh

Samsung Galaxy S9 un S9+ jau Latvijā!


Mobilo sakaru operators BITE Latvija jau no pirmdienas, 26.februāra, uzsāka jaunākā “Samsung” viedtālruņa “Galaxy S9” un “Galaxy S9+” iepriekšpārdošanu, pastāstīja uzņēmuma mobilo ierīču un loģistikas komandas vadītājs Roberts Birnbaums.


Iepriekšpārdošana ilgs līdz 15.martam. Klienti, kuri iegādāsies ierīci šajā laikā, saņems to nedēļu ātrāk nekā citi, turklāt, nododot savu iepriekšējo “Samsung” ierīci, varēs saņemt atlaidi. Jaunais “Samsung Galaxy S9” un “Samsung Galaxy 9+” klātienē būs apskatāms BITES salonos tirdzniecības centros “Spice” un “Domina” un tirdzniecības parkā “Alfa” .

“Dienvidkorejas elektronikas ražotājs “Samsung” šo modeli atklāja nupat – svētdien, 25.februārī, “Mobile World Congress 2018” laikā, taču jau daži starptautiskie tehnoloģiju blogeri to ir paguvuši nodēvēt par gaidītāko un, iespējams, lieliskāko “Samsung” veikumu viedtālruņu jomā,” teica Birnbaums,

Birnbaums piebilda, ka, iespējams, tieši šis jaunums varētu mainīt mobilā operatora pārdotāko viedtālruņu topu 2018.gadā, jo pērn tā līderis bija “Huawei P10 Lite”, kam sekoja “Samsung Galaxy J5 (2016)”, “Samsung Galaxy J3 (2016)”, “Samsung Galaxy A5 (2017) un “Apple iPhone 7”.

“Pērn mūsu pārdošanas tendences liecināja, ka lietotāji aizvien biežāk izvēlas dārgākus telefonus, turklāt aizvien palielinās to klientu skaits, kas izvēlas iegādāties ierīces iepriekšpārdošanā. Tā ir vienkārša iespēja tikt pie kārotās ierīces ātrāk nekā citiem,” pastāstīja Birnbaums.

“Samsung Galaxy S9” dizaina ziņa turpina priekšgājēju virzību, tagad piedāvājot “Infinity Display” jeb ekrānu no stikla, kas ir gandrīz bez ietvara un kas sedz visu telefona priekšpusi. Mērot diagonāli, “Galaxy S9” ekrāna izmērs ir 5,8” kā pilns taisnstūris un 5,6”, ņemot vērā stūru noapaļojumu, savukārt “Galaxy S9+” ekrāna izmērs ir 6,2” kā pilns taisnstūris un 6,1”, ņemot vērā stūru noapaļojumu. Vēl vairāk – ekrāns un ietvars saplūst kopā tik izcili, radot iespaidu par vienotu dizainu. Savukārt acu skeneris ir paslēpts ietvara augšējā daļā, lai izceltu “Infinity Display”.

Attēla attiecība 18,5:9 rada kinematogrāfisku iespaidu. Turklāt stereo skaļruņi, ko noskaņojusi kompānija AKG un ko papildina “Dolby Atmos”, nodrošina dzidru un visaptverošu skaņu. Ekrānam ir uzlabota kontrastu izcelšana, līdz ar to attēla nianses saglabāsies arī spilgtā dienasgaismā.

“Galaxy S9” un “S9+” dizains ir veidots tā, lai tālrunis ērti iegultu plaukstā. Kamera ir iegremdēta aizmugurējā virsmā, kas līdz ar to ir gluda. Savukārt pirksta nospiedumu sensors ir ergonomiski novietots tā, lai tālruņa atbloķēšanu varētu veikt ar vienu vieglu kustību.

No veiktspējas jāpiemin, ka “Galaxy S9” un “S9+” ir ūdensizturības klase IP68 (novērtējums veikts pārbaudē ar iegremdēšanu saldūdenī līdz 1,5 metra dziļumā, nepārsniedzot 30 minūtes). Tālrunim pieejams bezvadu lādētājs, kas izstrādāts tā, lai tālrunis uz tā tiktu atbalstīts ērtā leņķī un lai tādā veidā varētu straumēt video un rakstīt ziņas.

Viens no jauninājumiem, ar ko lepojas “Samsung Galaxy S9”, ir īpaši uzlabota un papildināta kameras funkcionalitāte. Piemēram, kameras funkcija “Dual Aperture” spēj automātiski un viegli pārslēgties starp dažādiem apgaismojuma apstākļiem, lai varētu uzņemt lieliskus fotoattēlus kā spilgtā gaismā, tā gandrīz pilnīgā tumsā. “Super Slow-mo” ļauj palēnināt kadra ritējumu, kā arī pieejams “emodži” ikonu konstruktors. Proti, vienkārši uzņemot “selfiju”, katrs pats var izveidot paplašinātās realitātes versiju par sevi. Tikmēr “Live Translation” nodrošinās tulkojumu reāllaikā, bet jaunā “Intelligent Scan” tehnoloģija, kas apvieno sejas atpazīšanu un acs skenēšanu, atvieglos telefona atbloķēšanu pat vājā apgaismojumā.


Vairāk informācijas par jauno modeli https://www.bite.lv/lv/telefoni?f%5B0%5D=tags%3A460

Jaunā modeļa tirdzniecības cenas: “Samsung Galaxy S9” – 864,00 eiro, “Samsung Galaxy S9+” – 966,00 eiro.