foto-3

Sieviete ar saviem bērniem uzcēlusi māju ar YouYube video pamācību


Iepazīstieties ar Karu Brukinsu (Cara Brookins) un viņas bērniem – Romanu (Roman), Džeidu (Jada), Houpu (Hope) un Drū (Drew).


Фото 1

Vientuļā māte no Braientas pilsētas Arkanzasā strādā kā datorsistēmu vecākā analītiķe un rakstniece.

Pēc Karas vārdiem, viņa pavadījusi lielāko daļu sava laika aptuveni no 20 līdz 30 gadiem neveselīgās attiecībās. Pēc divām vardarbības pilnām laulībām viņa sapratusi, ka viņas ģimenei nepieciešams kaut kas cits. “Man bija kauns un es biju norūpējusies, jo maniem bērniem nebija augsta pašapziņa un ticība saviem spēkiem,” saka Kara.

Фото 2

Kad tu sastopies ar bailēm par savu dzīvību un tavu bērnu drošību, realitāte ir tāda, ka tu vienkārši atrodies izdzīvošanas režīmā. Katrs vienkārši cer un cenšas izdzīvot vēl vienu dienu. Katru reizi, kad mani bērni izgāja no mājas, es baidījos, ka viņus vairs nekad neredzēšu.

Lai izbēgtu no vardarbības, kara un viņas bērni ir izdarījuši neticamo, viņi paši sev uzbūvēja māju – savu drošo patvērumu.

Фото 3

Viss sākās 2007. gadā, kad viņa un viņas bērni atgriezās no brīvdienām. Kara redzējusi tornado nopostītu māju, kas cietusi tornado laikā, palikuši tikai pamati. Tas licis viņai aizdomāties: “Kā būtu, ja mēs sev nopirktu nepieciešamos būvmateriālus un izmantotu tos, lai uzbūvētu savu māju? Kāda būtu mūsu sapņu māja? Vai mēs to spētu uzbūvēt?”

Фото 4

Visi viņas bērni, kas tajā laikā bija 17, 15, 11 un 2 gadus veci, piedalījās mājas būvēšanā. “Viņi nebija stipri, taču tas bija pirmais, ko viņi varēja darīt, lai uzlabotu savu dzīvi.”Фото 5

Kara paņēmusi kredītu, nopirkusi būvmateriālus par $150 000 un ar bērniem sākusi būvēt savu sapņu māju. Viņiem nebija pieredzes, bet bija Youtube video rullīši, kas palīdzēja viņiem tikt galā.Фото 6

“Mēs bijām ļoti naivi, bet reizēm nezināšana ir par pamatu drosmei”

Ģimene iemācījās daudz ko.Фото 7

Piemēram, liet pamatus.Фото 8

Būvniecības laikā Brukinsu ģimene ļoti saliedējās, viņi sākuši klausīties un uzklausīt viens otru, un, pēc Karas vārdiem, kļuva par labu ģimeni.Фото 9

Inkwell Manor– šī ir māja, kurā ir 5 guļamistabas, kurā jau 8 gadus dzīvo Brukinsu ģimene.Фото 10

Trīs no bērniem jau ir vecumā no 20 gadiem, un savas mājas būvniecība ir atstājusi ļoti lielu iespaidu uz viņu dzīvi.

Фото 11

 “Tagad viņi ir bezbailīgi,” saka Kara. “Viņi uzņemas darīt visu, viņiem nekas nav neiespējams un tas ir neticami!”

Vairāk par Karu un viņas ģimeni varat uzzināt viņas jaunajā grāmatā “Rise”, kas publicēta 2017. gada 24. janvārī.