p;yjmnh

Skaistums = laimīgas attiecības?


Dažreiz cilvēki ļoti uztraucas par savu izskatu un sāk aizmirst par pašu galveno – cilvēciskajām īpašībām. Protams, būt skaistam ir liela priekšrocība. Taču kā tad ir ar to, kas jums ir iekšā un kas jūs patiesi esat? YOUNG.LV izstāstīs jums par īpašībām, kas palīdzēs ne tikai nostiprināt jūsu attiecības, bet arī saglabāt tās ilgstoši. Un kas jums šķiet vissvarīgākais attiecībās?


1. Klausīties ≠ Dzirdēt

Lielākoties cilvēkiem labpatīk runāt, tādēļ māka klausīties ir ļoti vērtīga. Jebkuram cilvēkam būs patīkami, ja viņu patiesi kāds uzklausa un saprot, par ko viņš runā, nevis vienkārši māj ar galvu, atrodoties savās domās vien. Pamēģiniet koncentrēties uz to, ko jums saka. Izrādiet interesi pret savu sarunubiedru.

2. Pārsteiguma elements – jūsu jaunā fīča

Dzīve būtu garlaicīga, ja tajā nenotiktu neplānoti notikumi. Spontanitāte padara attiecības daudz interesantākas. Uzaiciniet savu otru pusīti aiziet pastaigā, iemācīties ko jaunu kopā vai pēkšņi aiziet uz restorānu.

3. Dariet to, kas jums patīk un dariet to labi

Ja jūs šobrīd esat vientuļš – nepārdzīvojiet. Jums ir jāatrod interesants hobijs un jāvelta tam viss brīvais laiks. Dariet to kvalitatīvi un esiet ieinteresēti procesā. Cilvēkiem patīk uzzināt ko jaunu par citu nodarbēm un spējām. Tādā veidā jūs varēsiet aizmirst, ka esat vientuļš un jums noteikti izdosies ar kādu iepazīties. 

 

 

4. Mīliet un cieniet sevi

Cilvēkus, kas ir laimīgi un apmierināti ar savu dzīvi, var pamanīt uzreiz. Kad jūs esat apmierināti ar sevi, savu dzīvi un savu izskatu, tad jūs sākat izskatīties vēl labāk un justies pavisam citādāk. Parādās iekšējā pārliecība, kas piesaista cilvēkus pie jums.

5. Neveselīga ieciklēšanās

Sākumā ir nepieciešams noteikt, vai tā ir jums raksturīga. Piemēram, var būt neveselīga ieciklēšanās uz pareiza uztura, sava izskata vai jebkā cita. Pajautājiet apkārtējiem, vai jums piemīt tāda īpašība. Iespējams jums jau teica ko tādu, taču jūs nepievērsāt tam uzmanību. 

 

 

6. Esiet jūs pats

Cilvēki bieži uzvelk masku un cenšas dzīvot citu lomās. Šāds apmāns vienmēr ir jūtams. Daudz vērtīgāk ir būt patiesam. Tas nozīmē paust savas jūtas un emocijas tādas, kādas tās ir īstenībā. Smaidiet, dalieties ar cilvēkiem ar to, kas jūs patiesi priecē. Esiet atvērti. Cilvēki to ciena.

 

7. Iemācaties rast kompromisu

Svarīgi ir ne tikai rast kompromisu, bet gan vienmēr to vēlēties atrast, ja to pieprasa situācija. Kad jūs pastāvīgi piespiežat partneri pakļauties jums, agri vai vēlu viņam tas apniks un tad jūsu attiecībām pienāks gals. Lai no tā izbēgtu, mēģiniet nostādīt sevi tā cilvēka vietā un saprast, kā viņš jūtas, ko domā un ko vēlas. Pamēģiniet viņu patiesi izprast.

8. Atcerieties par empātiju

Cilvēkiem patīk, kad par viņiem rūpējas. No tā viņiem kļūst patīkami un tā jūs viņus piesaistāt sev. Piemēram, ja jūs redzat, ka cilvēks skumst, pajautājiet viņam, kas ir noticis, uzklausiet un aprunājaties, lai novērstu viņa domas. Dariet to no sirds.

9. Esiet jautrs

Ar cilvēkiem, kuriem patīk pasmieties, ir patīkami komunicēt. Viņi vienmēr uzlabo garastāvokli. Humora izjūta piemīt visiem, tikai dažreiz tā var nesakrist audzinātības, apkārtējo cilvēku un citu faktoru dēļ. Galvenais nebaidaties būt jūs pats un nekaunaties par sevi, un tad cilvēki pieņems jūs.

 

10. Kļūstiet vīrišķīgāki

Tas attiecas gan uz meitenēm, gan uz puišiem. Jebkuram cilvēkam patīkamāk ir atrasties līdzās stiprai personībai, nevis līdzās tam, kurš pastāvīgi sūkstas par savu dzīvi un nespēj atrisināt savas problēmas. 


Un kas jums ir pats svarīgākais attiecībās?

 

Autors: Sofija Lakisova

Avots: https://lifehacker.ru/2014/11/29/10-kachestv-vazhnee-vneshnosti/