1474887597-1050×700

Skeitparks, futbola laukums, slidotava: pilsētas centrā būs jauns parks


Vēl oktobra numurā žurnālā YOUNG.LV mēs dalījāmies ar labām ziņām – Purvciema un Pļavnieku iedzīvotājiem atklāts jauns laukums, kurā nodarboties ar sportu un aktīvo atpūtu. Bet tagad – patīkamas ziņas rīdziniekiem, kas dzīvo pilsētas centrā! Jau pēc gada Rīgā tiks atklāts jauns sporta komplekss.


Patlaban Kr.Barona ielas 116a vecais stadions apmeklētājus sagaida pavisam bēdīgā stāvoklī. Skrejceliņa zonā vietumis jau izaugusi zāle, savukārt pats laukums pārvērties par aizaugušu pļavu, arī tribīnes jau savu nokalpojušas.

Sporta kompleksa attīstības priekšlikumi paredz izveidot jaunu, multifunkcionālu sporta kompleksu četru hektāru platībā, kas pirmām kārtām nodrošinās pilnvērtīgas sporta nodarbības Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas skolēniem, kuru skolai komplekss atrodas blakus, bet otrām kārtām – būs jauna un attīstīta atpūtas vieta visiem centra iedzīvotājiem!

Bet tagad atklāsim jums noslēpumu – ar ko rīdziniekus iepriecinās jaunais sporta komplekss? Lūk, daži interesanti fakti par to:

  • Kompleksa teritorijā būs aprīkots basketbola laukums, kas aizņems veselus 1260 kvadrātmetrus, kā arī futbola laukums 64 x 42 metru platībā.
  • Šeit tiks ierīkots arī vingrošanas laukums 608 kvadrātmetru platībā un trīs multifunkcionāli laukumi sporta nodarbībām.
  • Tāpat būtiska teritorija tiks atvēlēta rotaļām – plānots, ka jaunajā kompleksā būs centrā lielākais bērnu rotaļu laukums, vismaz 7000 kvadrātmetru platībā!
  • Ziemā šeit darbosies slidotava, kuras laukums būs veseli 2800 kvadrātmetri! Šādu slidotavu varēs izmantot gan tie, kuriem slidošana ir tikai hobijs, gan arī profesionāļi.
  • Skeitborda cienītāji, labas ziņas arī jums – sporta kompleksa teritorijā plānots izveidot skeitparku 1600 kvadrātmetru platībā.

Kā parks izskatās šobrīd: